Ayrılık Büyüsü

Ayrılık Büyüsü Nedir?

Büyüler farklı amaçlarla insanların kullandıkları, karşı tarafı kontrol etmeye yarayan yöntemlerden biridir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin hayatını kontrol altına alabilir ve kişiyi yönlendirebilirsiniz. Ayrılık büyüsü evli çiftlerin ya da sevgililerin ilişkileri bitsin birbirlerinden soğusunlar diye yapılan büyü yöntemlerinden biridir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişilerin arasına soğukluk sokabilirsiniz. Bu büyü oldukça kuvvetli olduğu için kısa sürede istediğiniz amaca ulaşacaksınızdır. Ayrılık büyüsü yapımı için de kişilerin mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmeleri gerekmektedir. Aksi taktirde kişi kendisi büyüyü yapmaya kalktığında büyünün olumsuz etkilerini üzerine çekecektir.

Ayrılık Büyüsü Etkileri

Bu büyü genel olarak bir muska üzerine yazılmaktadır. Bu büyülü muskanın mutlaka kişilerin evinde bir yere saklanması gerekir. Muska kişiye ne kadar yakın olursa o kadar kuvvetli olacaktır. Bu yüzden muskanın hiçbir şekilde kişinin evinden dışarıya çıkmaması gerekmektedir. Büyü tesirini göstermeye başladığı andan itibaren artık kişi sevdiği insana karşı oldukça soğuk hareketler sergilemeye başlar. Bu yüzden de aralarına soğukluk girer ve sürekli olarak kavgalar etmeye başlarlar. Bu kavgalar her geçen gün artar ve kişiler birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır. Ayrılık büyüsü bu şekilde kişiler üzerine tesir etmektedir.  Bu tesir süresi sona ermeden öncede mutlaka büyülerin devamlılığı için yeniletilmesi gerekmektedir. Büyüler yeniletildiği sürece etkileri kalıcı olacaktır.

Ayrılık Büyüsünün Yeniletilmesi

Ayrılık büyüsü tesir süresi uzun süren bir büyüdür. Bu büyünün tesir süresi sona ereceği zaman kişi artık kendi davranışlarına geri dönecek ve normal bir şekilde davranmaya başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka belli  bir süre geçtikten sonra mutlaka büyünün Yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için kişiler gene mutlaka aynı medyuma gitmelilerdir. Hiçbir şekilde kendi başlarına büyü yöntemini kullanmaya kalkmamalıdırlar. Büyüler yeniletildikten sonra kişi artık gene büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Ayrılık büyüsü bu şekilde yeniletildiği sürece kişiler üzerinde etkisini göstermeye devam edecektir. Büyü yeniletilmesi sonucunda mutlaka kişilerin eski muska ile yeni muskanın yerini değiştirmeleri gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacaktır ve boşuna yeniletmiş olacaksınızdır.

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir