Çalınan Malın Geri Gelmesi İçin Okunacak Dua ve Büyüler

Çalınan Malın Geri Gelmesi İçin Okunacak Dua ve Büyüler

Herkesin kendine ait manevi veya maddi değere sahip eşyaları vardır. Bu eşyaların çalınması durumunda bir takım büyüler ve dualar sayesinde çalınan eşyalar bulunabilmektedir.

Çalınmış olan maddi veya manevi değeri olan malın ya da paranın bulunması için okunacak duanın Allah katında kabulü gerekmektedir bunun için samimi ve içtenlikle dua yapılmalıdır. Yapılan duanın kabulü uzun sürebilir bu yüzden devamlılıkla dua yapılmalı ve sabırla beklenilmelidir.

Başvurulabilecek Yöntemler

Günümüzde çalınan malın geri gelmesi için edilebilecek dualar mevcuttur. Tarihte birçok kez uygulanmış olup en bilindiği Veddua suresini okumaktır. Bu surenin tesirliği olduğu ve çalınan veya kaybolan malın geri gelmesinde çok işe yaradığı bilinmektedir. Yapılış şekline gelecek olursak eğer üç tane mumun alınıp 41 kez Veddua suresinin okunması gerekmektedir. Veddua suresi okunurken bir yandan da mumların yakılması gerekmektedir. Bununla beraber işinin ehli hocalar ve medyumların okuması gereken vefklerle dua bitmiş olur.

Veddua suresini okumak konusunda bir yöntem daha vardır buda 40 taş alıp her birine Veddua suresi okunup çömleğe atılır, üzerine su eklenip kaynatılmalı ve gömülmelidir daha sonrasında ise artık çalınan eşyanızı geri beklemeniz gerekmektedir.

Ayrı zamanda Tarık suresinin 40 kez okunması da sizlere yardımcı olacaktır. Tarık suresini 40 kez okuyup yatarsanız çalınan veya kaybolan eşyanızı rüyanızda görerek bulacaksınızdır.

Bir başka yöntemse Tebbet suresinin okunmasıdır. Bu yöntemde ise 48 tane nohut tanesinin her birine Tebbet suresi okunmalıdır. Ancak okunurken besmele çekilmemesi gerekmektedir. Ayrıca önemli bir noktada şudur ki, nohutlar siyah olmalıdır. Okuma işlemi bittikten sonra alanında uzman hocalar ve medyumlar tarafından okunacak dualarla birlikte nohutları bir şişeye bırakılması gerekmektedir. Önemli bir durumda şudur şişenin hava almaması gerekmektedir bunun için bir mantar yardımıyla kapatmanız okunan dua için gerekli malzemelerden biridir. Bu işlemlerin ardından nohutlar şişecek ve hırsızın gözleri gibi olacaktır. Hırsız çaldığı malzemeyi geri getirene kadar gözleri acıyacak ve kör olmaya kadar gidecektir. Mecburen çaldığı malzemeyi geri getirmek zorunda kalacaktır.

Son bir yöntem ise Yasin suresinin de çalınan eşyaların bulunmasında kullanılmaktadır. Bir hafta boyunca her gün 7 defa okunması gerekmektedir.

Yapılması gereken ve sizlere önerimiz alanında uzman hocalar ve medyumlara başvurmanızdır.

 

 

label

About the author

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir