En Güçlü Aşk Büyüleri

Büyüler çok eski zamanlardan bu yana genelde insanların aşk için çok fazla tercih ettiği bir yöntemdir. Aşk büyülerinin gücü çok büyüktür ve kişi üzerinde beklenmedik etkiler yaratabilmektedir. En güçlü aşk büyüleri kara büyülerdir. Kara büyülerin yapımı da bozulması da çok zordur. Özellikle bu büyülerin yapımında medyumlar üç harflilerden yardım alırlar. Üç harfliler büyünün kuvvetinin çok daha büyük olmasını sağlar ve kişilerin üzerinde direkt etki bırakırlar. Üç harfliler kişilere sürekli olarak vesvese verdikleri için artık kişiler özgür iradelerini kullanmadan karar verir hale gelirler. Bu da kişinin kaderinin istemediği şekilde değişmesine sebep olur. En güçlü aşk büyüleri olan bu kara büyüleri kesinlikle kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Kişiler büyüleri kendileri yaparken bir şeyi yanlış yaptıklarında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerlerine çekerler. Bu yüzden mutlaka büyülerin yapımı için medyumdan yardım almalısınız. Hatta bazı durumlarda üç harflilerin kişilere musallat olduğu da görülmüştür. Bu yüzden mutlaka kendiniz büyü yapmaya kalkmamalısınız.

Bağlama Büyülerinin Kişiler Üzerindeki Etkileri

Güçlü aşk büyülerinden biri olan bağlama büyüleri yapıldıktan sonra kişilerin duygu ve düşünceleri anında değişir. Kişi artık kendi gibi davranmaktan çıkar ve bambaşka biri haline dönüşür. Bağlama büyüsü ile istediğiniz kişinin kalbini kendinizinkine kolaylıkla bağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bağlama büyüsü genellikle bir halat üzerine kişilerin isimleri okunarak düğümler atılarak yapılmaktadır. Bu şekilde kişilerin kaderleri birbirine bağlanmış olur. Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık kendi iradesi dışında kararlar vereceği için sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır ve kısa sürede size aşık olacaktır. En güçlü aşk büyüleri kişiler üzerinde genel olarak bu şekilde etki bırakmaktadır. Bu etkinin de tabi ki kişi üzerinde belli bir süresi vardır. Bu süre sona erdiğinde ise kişiler eski davranışlarına ve hayatlarına geri döneceklerdir. Bu yüzden tesir süresi çok önemlidir.

Aşk Büyülerinin Kişiler Üzerinde Etki Etme Süresi

Aşk büyüleri kuvvetli büyüler olduğu için tesir süreleri de diğer büyülere göre çok daha uzun sürmektedir. Fakat bu tesir süresi sona erdiğinde artık kişiler normale dönüp hayatlarını kaldıkları yerden yaşamaya devam edecekleri için mutlaka tesir sürelerinin yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiğinde tesir süresi de yenileneceği için daha uzun süreli olarak kişiler üzerinde büyünün etkileri sürmeye devam eder. Sadece bu tesir süresinde dikkat etmeniz gereken şey büyünün etkisi bitmeden önce yapılmasıdır. Büyü bu şekilde yeniletilmez ise kişi anında eski davranışlarına döner ve ne olduğunu anlayacaktır. Bu yüzden mutlaka tesir süresi sona ermeden önce büyüyü yeniletmelisiniz. Büyünün yeniletilmesi için de gene aynı şekilde büyünün yapılması ve aynı medyuma gidilmesi gerekmektedir. Kesinlikle büyünün yeniletilmesi için kendiniz evde bu işlemi yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktir de olumsuzlukları üzerinize çekersiniz. En güçlü aşk büyüleri bu şekilde yeniletildiği sürece sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Aşk Büyülerinin Kuvvetini Arttırmak

Aşk büyülerinin kuvvetini arttırmak için genelde bağlayıcı ek büyüler ya da muskaya yazma yöntemi kullanılmaktadır. Genelde medyumlar muskaya yazma yöntemini çok daha fazla tercih etmektedirler. Bunun sebebi ise bu yöntemle büyünün daha etkili bir hal alması ve tesir süresinin de diğer büyülere göre çok daha fazla olmasıdır. Bu şekilde kolaylıkla en güçlü aşk büyüleri bile daha uzun süreli olarak kişiler üzerinde etki etmeye başlayacaktır. Muskaya büyü yazma yöntemi her zaman oldukça kuvvetli ve uzun süreli bir yöntem olmuştur.

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir