Kesin Tutan Bağlama Büyüsü

Kişiyi kendine bağlama amacı ile yapılan bağlama büyüleri oldukça tercih edilen ve araştırılan büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Bir kimseyi kendine bağlamak, aşık olmasını sağlamak ve kendinden başkasını kimsenin görmemesini sağlamak amacı ile yapılan bağlama büyüleri özellikle Türkiye’de başlıca aranan konular arasında ilk sırada yer almaktadır. Eşleri, sevgilileri kendine bağlamak isteyen bay ya da bayanların öncelikle tercih edecekleri bağlama büyüleri arasında kesin tutan bağlama büyüsü şeklinde aramalar bulunmaktadır. Bizde buna göre yazımızda kesin tutan bağlama büyüsü olarak bilinen ve kolay yapılabilen tuz büyüsüne yer vereceğiz. Bu büyü nasıl yapılır, etkileri nelerdir gibi pek çok bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Tuz Büyüsü

Bağlama büyüleri arasında ilk sırada tercih edilen ve kısa sürede tutarak amacınıza ulaşmanızı sağlayan tuz büyüsü, kolay yapımı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Tuz büyüsü, tarihi bakımdan oldukça eskiye dayandığı gibi aynı zaman da Kafkaslardan gelen bir büyü olarak bilinmektedir.

Tuz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tuz büyüsü iki adet bağlanacak kişileri temsil eden bebeklerin yapılması ile başlanmaktadır. Yapılan bebekler de kızı temsil eden beyaz, erkeği temsil eden ise kırmızı kumaş ile yapılmalıdır. Bu büyü yapıldığına dair hiç kimseye bir şey söylenmemesi de önemli unsurlar arasında yer alır. Bebekler tamamlandıktan sonra içi doldurulurken arka kısımdan yani sırt kısımdan doldurma işlemi yapılması gerekir. Bu doldurma sırasında küçük bir poşet içerisine tuz konulmalı ve tuzu arkadan karın bölgesine denk gelecek şekilde bebeğin içerisine yerleştirilmeli ve doldurma tamamlandıktan sonra hemen kapatılmalıdır. Daha sonra ise bebek bağlanmasını istediğiniz kişinin ya da kişilerin evlerinde, iş yerlerinde gezdirilmelidir. Bu sırada bebeklerin kafa kısımları dışarıda olmalıdır. Daha sonra ise bebekler 14 gün boyunca yanınızda olmalı ve beklenmelidir. Son olarak ise 14 günün bitmesi ile birlikte bir akarsuya tenha bir alanda bebekler bırakılmalıdır.

Bu büyü oldukça etkili olup, büyünün tamamlanmasının ardından hemen etkisini gösterir. Fakat büyü her ne kadar ak büyüler kategorisinde yer alsa da günah olup, İslam dinince yasaklıdır.

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir