Kilit Büyüsü ile Sevgiliyi Kendine Bağlama

Kilit Büyüsü Nedir?

İnsanlar sevdikleri kişilerinde kendilerini sevmeleri için bağlama büyülerini ya da aşk büyülerini denemektedirler. Bu büyülerin gücü çok büyük olduğu için kısa süre içerisinde kişiler üzerinde etkileri görülür ve artık kişi kısa zaman içerisinde size aşık olur. Bu büyüler ile amacınıza ulaşacaksınızdır. Kilit büyüsü ile sevgiliyi kendine bağlama için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kesinlikle büyü yöntemini kendi başına yapmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için kendiniz büyü yöntemini denememelisiniz.

Kilit Büyüsü Etkisi

Her büyünün etkisi yapılış şekline göre farklılık göstermektedir. Kilit büyüsünün yapımında da üç harflilerden yararlanıldığı için bu büyü diğer bağlama büyülerine göre çok daha hızlı bir şekilde kişi üzerinde etkisini gösterir. Büyü yapıldıktan sonra rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz. Kilit  büyüsü ile sevgiliyi kendine bağlama için medyuma gidildiğinde büyü kilit üzerine yapılır ve bu kilidin mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde tesir etmeye başlayacaktır. Aksi taktirde büyünün etkileri görülmez. Kilit büyüsü yapıldıktan sonra kişinin davranışları değişecek ve sürekli olarak kişi sizi düşünmeye başlayacaktır. Kısa süre içerisinde kişi sürekli olarak sizin yanınızda olmak ister. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz.

Kilit Büyüsünü Tesiri

Bu büyü güçlü bağlama büyülerinden biri olduğu için kısa süre içerisinde tesirin gösterir ve bu tesir süresi oldukça uzun süreli olarak kişi üzerinde kalır. Bu yüzden de sürekli olarak bu büyüyü yeniletmenize gerek yoktur. Büyünün yeniletilme işlemleri için mutlaka gene aynı medyuma gitmeli ve aynı şekilde büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkilerinin devamlılık kazanmasını sağlayabilirsiniz.  Kilit büyüsü ile sevgiliyi kendine bağlama tesir süresinin kişi üzerinden geçip geçmediğini anlamak için mutlaka kişinin davranışlarını kontrol etmelisiniz. Eğer kişi size karşı soğuk davranmaya başladı ise kısa süre içerisinde büyünün gücü sona erecek demektir. Bu yüzden büyüyü hemen tesir süresi sona ermeden önce yeniletmeniz gerekmektedir.

About the author

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir