Terk Eden Adamı Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüleri çok fazla çeşitten oluşmaktadır. Tesirleri de birbirlerinden farklılık gösterir. Eğer sevdiğiniz adamın size en kısa süre de geri dönemsini istiyorsanız düğüm büyüsü gibi güçlü bağlama büyülerini kullanabilirsiniz. Bu düğüm büyüsünün tesiri çok kuvvetli olduğundan dolayı sizi terk eden kişi sadece 48 saat içerisinde sizi arayacak ve size geri dönmek isteyecektir. Terk eden adamı geri getirme büyüsü için kendi bilgilerinize güvenerek ya da kitaplardan okuduklarınıza göre herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Bu büyüde kişinin kalbi size bağlanacağı için şeytani güçler kullanılır. Kendiniz büyüyü yapmaya kalktığınızda da bu varlıkların dikkatini çekersiniz ve sizinle uğraşmaya başlayacaklardır. Bu yüzden medyuma gidip büyüyü yaptırmak sizin için çok daha iyi olacaktır.

Geri Getirme Büyüsü Yapımı

Sizi terk eden adamın yokluğuna dayanamıyorsanız, büyü yöntemini kullanarak kişi ile tekrar birlikte olabilirsiniz. Bunun için medyuma gittiğinizde bir ip üzerine kişinin ismi ve tılsımlı sözcükler okunarak 41 adet düğüm atılır. Bu düğümlerin her biri adam ile sizin aranızdaki bağı temsil etmektedir. Kişi büyü yapıldıktan sonra sürekli olarak sizinle ilgili düşüncelere kapılacaktır. Kişi sürekli sizi düşündüğü için kısa sürede sizi arayacak ve geri dönecektir. Düğüm büyü en kuvvetli geri getirme büyülerinden biri olduğu için amacınıza kolaylıkla ulaşırsınız. Şeytani varlıklar ile yapıldığından dolayı da çok daha büyük bir etkisi vardır. Terk eden adamı geri getirme büyüsü kişi üzerinde tesir ettiği sürece sevdiğiniz adam sizinle birlikte olacaktır.

Geri Getirme Büyüsünü Tesir Süresi

Bu büyü şeytani güçler kullanılarak yapıldığı için tesir süresi uzundur. Büyünün tesir süresi bitmeden önce kontrol edilmesi ve yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü gene aynı şekilde yapılarak yeniletilmelidir. Büyü yeniletilmez ise kişi kendi özgür iradesine kavuşacağı için artık sizi sevmediğinin farkına varır ve sizi terk eder. Sevdiğiniz kişi ile birlikte olmaya devam etmek istiyorsanız mutlaka büyünün tesir süresini dikkate almalısınız. Büyünün tesiri bitmeden önce mutlaka yeniletilmesini sağlamalısınız. Terk eden adamı geri getirme büyüsü bu şekilde kişi üzerinde etki edecektir.

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir