Aşık Etmek için Yapılan Büyü

Tarihi bakımdan büyüler oldukça eskiye dayanmakta olup, eskiden sıklıkla tercih edilen büyüler günümüzde bilinçli insan sayısının fazla olması nedeni ile daha minimum düzeyde tercih edilmektedir. Şuan da tercih edilen ve araştırılan büyüler arasında en çok görüleni ise aşk büyüleri olup, aşık etmek için yapılan büyüler araştırılmaktadır. Aşk büyüleri kişileri kendilerine bağlamak, aşık etmek, kendinden başkasını gözünün görmemesini sağlamak ve her dediğini kayıtsız şekilde yaptırmak gibi amaçlara tabidir. Aşık etmek için yapılan büyüler arasında en tesirli olanı hangisi, nasıl yapılır, etkileri nelerdir ve son olarak nasıl bozulur gibi merak edilen tüm konuları sizler ile yazımızın devamında paylaşacağız.

Etkili Aşık Etme Büyüsü

Etkili aşık etme büyüleri arasında yer alan büyü adet kanı büyüsü olarak bilinmekte olup, adet kanı büyüsü ismini hemen hemen herkes duymuştur. Adet kanı büyüsü içilerek yapıldığına dair pek çok bilgi olsa da bu tamamen yanlıştır. Adet kanı büyüsü sadece kadınlar tarafından erkeğe yapılan büyü çeşitti olup, oldukça ilginç büyüler arasında yer alır. Oldukça etkili ve tesiri güçlü olan adet kanı büyüsü tehlikeli büyüler arasında yer alırken, aynı zaman da yapılması da oldukça kolaydır. Adet kanı büyüsü etkileri de yapılmaya başlaması ile birlikte kendini gösterse de insanları derinden etkileyerek ölüme kadar götürebilir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü nasıl yapılır konusunda hemen aklınıza içilerek diye gelse de kesinlikle böyle bir durum söz konusu değildir. Adet kanı büyüsü dört aşamada gerçekleşmekte olup, ilk aşama bekleme olup, adetin ilk günü bekleyerek başlanır. İkinci aşaması kanın beyaz bir bez parçasına sürülmesi olup, o gecede beklenir. Daha sonra ise üçüncü aşama sevdiğiniz kişiye ait bir eşya ile kanlı bez parçası bağlanır. Dördüncü aşamada ise defin edilme olup, yapılan tüm işlemler toprak altına gömülür. Bu işlemler sırasında önemli olan tılsımlı sözcüklerin doğru şekilde okumasıdır. Bunlar için bir medyumdan yardım almak veya ona yaptırmak önemlidir. Aksi halde yapılan herhangi bir hata kötü sonuçlara neden olabilir.

label

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir