Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü, genel olarak platonik aşığın, karşısındaki kişinin kendisine âşık olması için yapılan bir büyü çeşididir. Aşk büyüsü oldukça kuvvetli büyüler arasında zikredilirken, kişilerin yaparken oldukça dikkatli olması gerekmektedir.

Tılsımlar üzerine çizilen simgeler ve bu simgeler üzerine okunacak dualar, dua adetleri, dua sonrası neler yapılacağı gibi kısımlar oldukça titizlik gerektiren işlemlerdir. Bu işlemleri bizlerin sıraladığı üzere uygulamanız, olası durumlarda bizlerle iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü ( Aşk Büyüsü ) Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsünün birçok farklı kadim kitap ve birçok inanışa göre çeşitleri vardır. Aşk büyüsü içerisinde farklı çeşitlere tabii ki rastlamak mümkün lakin asıl olan niyettir. Evde belirttiğimiz adımları tamamlarken kontrollü yapınız.

Malzemeler;

  • Saman Kâğıdı ( Kırtasiyelerden kolaylıkla elde edilebilir. )
  • İçi ve dışı kırmızı kalem ( Kırtasiyelerden kırmızı kurşun kalem olarak temin edilebilir. )

Malzemeleri sağladıktan sonra belirli gün ve zamanı beklemeniz gerekmektedir. Herhangi bir gün içersinde ve saatinde yapmanız mümkün değildir. Pazar günü akşam ezanından sonra yani hava kararmaya başlayınca yapılmalıdır.

Büyü malzemeleri ile sizi kimsenin rahatsız etmeyeceği herhangi bir odaya geçiniz. Odanın karanlık olması oldukça önemlidir. Yön olarak kuzeye döndükten sonra elinize kalem ve kâğıdı alınız.

Kadim kitap ( Kudema ) şöyle der;

“Hüddam Apraziyal Efendi, hüddamlar arasında en bilgili, en yeteneklisidir. Kitapta söylediği üzere onu kendine boyun eğdirebilen insan sonsuz bir güce sahip olur. Bu büyüde ona hitap edilecektir.”

Pazar günü akşam ezanı okunduktan sonra karanlık odada kuzeye dönün, niyetinizi tutun ve gözlerinizi kapatıp tamamen büyüyü yaptığınız kişiye odaklanın.

Odaklandığınızı hissettiğinizde şu sözleri 99 defa dile getirmeniz gerekmektedir. “ Ya Hüddam Apraziyal Efendi” dedikten sonra kalbinizde hafif bir uyuşma hissedeceksiniz, bu normal bir durumdur hissetme yedebilirsiniz.

Daha sonra kâğıdın ortasına ‘Hüddam Apraziyal Efendi’ yazıp altına ise;

“ Sana başvurma ihtiyacı hissettim, çünkü senin ne kadar büyük bir hüddam olduğunun farkındayım. Sana başvurma ihtiyacı hissettim, çünkü senin ne kadar büyük bir hüddam olduğunun farkındayım. Sana başvurma ihtiyacı hissettim, çünkü senin ne kadar büyük bir hüddam olduğunun farkındayım. Sana başvurma ihtiyacı hissettim, çünkü senin ne kadar büyük bir hüddam olduğunun farkındayım.”

Cümleleri yazdıktan sonra, kalemi kâğıdın ortasına koyup rulo şeklinde sarıp toprağa gömmelisiniz. Toprağa gömdükten sonra işlem tamamdır.

 

 

 

label

About the author

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir