Tırnak Büyüsü ile Aşık Etme

Büyüler ruhani varlıklar kullanılarak insanlar üzerinde hakimiyet kurma yöntemlerinden biridir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı hisler beslemesini sağlayabilirsiniz. Bu yöntem oldukça kuvvetli olduğu için kişi artık bambaşka biri gibi davranmaya başlayacaktır. Bu yüzden de genellikle büyüler aşk için çok sık tercih edilmektedir. Bu aşk büyülerinden biri de tırnak büyüsüdür. Tırnak büyüsü ile aşık etme için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Tırnak büyüsü kuvvetli bir büyü olduğu için bu büyünün yapımında medyumlar üç harflilerden yardım alırlar. Kişi kendisi büyüyü yapmaya kalkar ise üç harflilerin musallat olması gibi bir durum ile karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden mutlaka medyuma gidilerek büyünün yapılması kişi için çok daha iyi olacaktır.

Tırnak Büyüsünün Yapım Şekli

Tırnak büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde büyünün yapılmasını istediğiniz kişiye ait olan tırnak parçasını da mutlaka medyuma götürmeniz gerekmektedir. Bu kişiye ait olan tırnak üzerine büyülü sözcükler okunacaktır ve üç harflilerinde yardımı ile büyü kısa süre içerisinde tamamlanır. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altına girmeye başlayacaktır. Kişi artık üç harflilerin de verdiği vesveseler ile sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu düşüncelerin yoğunluğu gün geçtikçe çok daha fazla artmaya başlayacaktır. Kişi artık bu düşüncelerin yoğunluğuna dayanamaz hale gelir ve kısa süre içerisinde size aşık olacaktır. Tırnak büyüsü ile aşık etme bu şekilde kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır.

Tırnak Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Tırnak büyüsü çok güçlü etkilere sahip bir büyü olduğu için kısa sürede kişiyi tesiri altına alır fakat bu süre geçicidir. Tesir süresi biten büyü kişiyi hiçbir şekilde etkilemez ve kişi eski davranışlarına kısa süre içerisinde geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Büyüler yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanacaktır. Tırnak büyüsü ile aşık etme mutlaka tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi gereken bir büyüdür. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde sürmeye devam edecektir ve kişi  de sizi sevmeye devam eder.

label

About the author

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir