Ayetel Kürsi İle Yapılan Büyüler

Ayetel Kürsi İle Yapılan Büyüler

Kuran-ı Kerimde bulunan ayet veya sureler ile yapılacak olan büyülerde önemli olan tüm işlemlerin doğru ve eksiksiz yapılmanın gerekliliğidir. Ayetel Kürsi ile yapılabilecek büyüler ve duaların çoğu aşk için yapılan bağlama büyülerindendir. Ayrıca bazı kara büyülerinde içinde tersten okunarak veya yazılarak da kullanılır.

Ayetel Kürsi İle Yapılan Büyüler Nasıl Yapılır?

Günümüzde bu büyü sayesinde çok uzaklarda bile olsa kişiyi kendinize âşık edebilir, bağlayabilinmektedir. Bu büyüyü yapmak için öncelikle büyüyü yapacağınız kimseye ait bir eşya ve de yapacağınız kimsenin annesinin ismi bilinmesi gerekmektedir.

Öncelikle Ayetel Kürsi ile yapılacak büyü için Ayetel Kürsiyi doğru bir şekilde okunması ve bilinmesi gerekmektedir. Bu büyüyü genellikle terk edilen eşler yapmaktadır. Ayrıca büyünün yapılmasında gerekli olan herhangi bir eşyanın yanında fotoğraf getirilmesi de etkisini arttıracak bir durumdur.

Büyü için getirdiğiniz eşyanın üzerine saf ve iyi niyet ile 77 kez Ayetel Kürsi okunması gerekir. Bu büyüyü yaptırdığınız kişi ve niyet çok önemlidir. Yanlış kişilerce yapıldığı takdirde kişinin ve yaptırana acı çektirebilir. Bu yüzden alanında uzman hocalar ve medyumlar tarafından yaptırılması daha etkili ve sağlam olacaktır.

Büyüyü Nasıl Bozulur?

Ayetel Kürsi ile yapılacak büyünün bozulma işlemi de yapılması gibi ilim gerektiren ve alanında uzman hoca ve medyumlar tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Yanlış ve sıkıntılı sonuçların ortaya çıkmaması için gerekli olan bu durum önemlidir. Büyünün bozulması için gerekli olan malzemeler vardır. Bu malzemeler; bir bardak temiz su ve bir metre boyunda iptir.

Bir metre boyunda olan ipe 7 adet çözülmesi kolay olan düğüm atılmalıdır. Burada en önemli detay ise düğümü atan kimsenin büyü yapılan kişiyle kan bağının olmamasıdır. Ardından uzman medyumların size söyleyeceği tılsımlı sözcükler söylenir. Daha sonra Euzu Besmele ile her düğüm için Ayetel Kürsi okunur ve suyun içine konur. Suya da 7 kez Ayetel Kürsi okunur. Daha sonra ip uygun bir yere gömülür ve büyünün bozulması için dualar edilir. Büyünün bozulması için sabırla beklemek ve dua etmek gerekmektedir. Zaman ile büyünün tesiri geçer ve büyü bozulur.

 

label

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir