Uzaklaştırma Büyüsü

Uzaklaştırma Büyüsü

Uzaklaştırma büyüsü, kişileri evden veya başka bir kişinin buluşmasını engelleyerek uzaklaştırmak için yapılır. Bu büyüler çok tesirli olmakla beraber bozulması da zordur. Yaptırırken veya bozdururken tek yapmanın tehlikeli olmasından dolayı uzman medyum ve hocalardan yardım alınması gerekmektedir. Günümüzde sıklıkla kullanılan bir büyüdür. Genel olarak ise evden uzaklaştırmak için kullanılır.

Uzaklaştırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Uzaklaştırma büyüsü nü bir kişiyi eden uzaklaştırmak amacıyla yapılması isteniyor ise, Yasin suresinin 82. Ayetini okumak işe yarayacaktır. Tabi ki bu etkili bir yöntem değildir çünkü geçicidir. Genellikle bu yöntemi bir ailedeki kadının kocasının evden gitmesi için veya bir süre uzaklaşması için yapılmaktadır.

Kişileri uzaklaştırmak veya soğutmak için yapılan büyüler arasında olan bu büyü, peşinizi bırakmayan bir kimse için suna kumaşı denilen kumaşın üzerine peşinizi bırakması, sizden uzaklaşmasını istediğiniz kimsenin adını yazdıktan sonra uzman hocaların ve medyumların sizlere vereceği tılsımlı kelimeyi yazmanız gerekmektedir. Daha sonrasında büyü etki etmeye başlayacaktır.

Ayrıca sizden soğumasını ve sizden tamamen soğuyup terk etmesini istiyorsanız, kullandığınız herhangi bir parfüm üzerine Tahrim suresini tersten okuyup parfüm şişesine üflemeniz gerekmektedir. Daha sonra parfümü sıktığınız zaman, kişinin koklamasıyla birlikte sizden nefret edecek ve uzaklaşacak ardından da evinizi terk edecektir.

Uzaklaştırmak için okunan dualar çok tesirlidir. Birbirini seven kişileri soğutmak, kişinin evden ayrılması için, yuvaları yıkmak için de bu büyü kullanılabilmektedir. Alanında uzman hocaların size söyleyeceği bir tılsımlı söz ile tesbihat gibi söyleyerek yuvaları dağıtmak çok basittir. Bu tılsımlı söz sayesinde kısa sürede etkisini görebileceğiniz de bilinmektedir.

Evden uzaklaştırma büyülerinin birçok farklı yöntemi bulunmaktadır. Bunlar da örnek verecek olursak eğer; papaz büyüsü ile kişiyi kara büyü ile ayırabilirsiniz. Ayrıca domuz yağı ile ayırma büyüsü de sıklıkla tercih edilen kara büyülerdendir. Aynı zamanda saç teli ile ayırma büyüsü ve baharatlarla da ayırma büyüleri bulunmaktadır. Bu büyülerin her birinin amacı kişilerin aralarını bozmak, ayırmak veya uzaklaştırmaktır.

Büyünün bozulması için yapılabilecek birçok çözüm vardır. Ancak en etkili çözüm alanında uzman medyum ve hocalardan destek almaktır. Ayrıca namaz kılmak, Kuran-ı Kerim de okumak büyünün etkisini kesmese de yavaşlatacak nefes almanızı sağlayacaktır.

 

 

 

label

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir