Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Bazıları ayırma büyüsü olarak bilir, bazıları da soğutma büyüsü olarak bilir. Her iki şekliyle de hemen hemen aynı amaç için uygulanan bu büyü, negatif enerjiye yön verilerek uygulanan bir ritüeller zinciridir. Her insanın herkese karşı içinde negatif bazı tutumları bulunur. Fert veya kişilerde bu negatif duyguları açığa çıkarmak ve eskisine oranla daha fazla hale getirme işlemine ayırma büyüsü işlemi denebilmektedir.

Ayırma büyüsü yapılan kişi veya kişiler zamanla birlikte olmak için daha azca sebep bulmaya başlayacaklardır. Birbirlerine olan hoşgörüsüz tutumları artacak ve bu durumdan dolayı yolları ayırma isteği artacaktır. Birbirlerine olan bağlılık ve sevgilerini sorgulayarak aslabir sonuca varamadıklarını fark edebilmeleri ve eşiyle olan evliliği sonlandırma fikrinin mantıklı olduğunu düşünmeleri ihtimali de söz mevzusudur. Genel anlamda bu uygulamanın vardığı sonuç, iki kişiyi birbirinden ayırmak üzerine kuruludur.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Birbirinden farklı birçok yöntem bulunuyor olsa da, her insanın bildiği gibi yedirme içirme şeklinde bir uygulamaya gerek kalmamıştır. Aksine bir tek enerji çalışmaları ve ritüelleri ile gerçekleşebileceği için; Herhangi bir fizyolojik somut müdahale gerçekleşmesine lüzum görülmeyecektir. Ayırma büyüsü yapılırken süreci yönetecek olan uzman bilici, kimse ile bu süreçte işbirliği yapmak zorunda değildir. Çünkü olumlu enerjiye yön verme süreçlerinde ikili ortaklaşa iş büyüyü daha etkin hale getirirken, negatif enerjide aynı durum söz mevzusu olmayabilir.

Ve yine herkesin de bilmiş olduğu benzer biçimde, ayırma büyüsü negatif enerjili büyülerden biridir. Negatife yoğunlaşmak, pozitife yoğunlaşmaktan daha kolaydır. Çünkü negatif duygular, pozitif duygulara nazaran daha yoğun yaşanmaktadır. Bunu örneklendirmek gerekirse, mutlu olarak verdiğiniz tepkiler oldukça olağan iken, öfkeliyken verdiğiniz tepkiler olağan dışı olabilir. Negatif, kontrolsüzlük üzerine kurulu bir enerji biçimidir.

Her uygulamada olduğu benzer biçimde, bu uygulama yöntemlerinde de büyünün kaç günde tutacağı konusu sadece uygulanan ritüelin biçimine gore değişiklik göstermez. İki kişi arasındaki tinsel paylaşım. İki birey arasındaki birlikteliğin süresi. Birey yada kişilerin yaşları, fiziksel ve tinsel özellilikleri benzer biçimde pek çok etkili söz konusu olabilir.
Bu nedenle ortalama bir süre vermek hemen hemen mümkün değildir. Fakat web ortamında asılsız dolan içerikler yazan diğer biroldukça bilici sitesinde, 2 gün benzer biçimde sürelerde bunun mümkün olduğu söylenmektedir. Olağan dışı durum asıl budur. Hiçbir uygulamanın 2 günde sonuç vermesi hiçbir şekilde mümkün değildir. Bu sadece sahte ve kötü niyetli kişilerin ortaya koyacağı bir iddia biçimidir. Özellikle de ayırma büyüsü benzer biçimde büyülerin bu şekilde sürelerde gerçekleşmesinin aslabir yolu yoktur.

Ayırma Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Ayırma büyüsü belirtileri tek taraflı yahut iki taraflı olarak geçimsizlik ile başlamaktadır. Büyü yapılan birey, ilk başlangıçta uykusuzluk gibi şikâyetlerden yakınabilir. Vakit içinde haiz olduğu ilişkiden hiç zevk almadığını fark edecektir. Öteki platformlarda meydana getirilen abartılar benzer biçimde, çoğu zaman iki kişi arasında şiddetli durumlar yaşanması söz konusu değildir.
Yalnız birey veyahut kişiler, bilici tarafından uygulanan işlem sonucunda yeterince mutlu olamadıklarını hissedecek ve içinde oldukları ilişkiye son verme çabası içine gireceklerdir.

label

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir