Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü ciddi sorunları beraberinde getirebilecek büyük bir büyü çeşididir. Bireyler bu büyüler hakkında konusundan bile kaçınırlar. Özellikle papaz büyüsü adı ile malum ve hakikaten akıl almaz neticelerin ortaya çıkmasına yol açan bir büyüdür. Geçmiş dönemlerde meydana getirilen örneklerinde de görüleceği benzer biçimde kişilerin hayatlarını kökten değiştirebilir.

Halk içinde birçok birey papaz büyüsü iyi mi yapılır veya etkileri nedir şeklinde mevzularda saçma sapan inanışlara sahiptir. Çoğu kulaktan dolma ve uydurma olan bu yöntemlerden en gülünç olanı, büyünün isminden de yola çıkılarak uydurulan bu büyüyü yalnız kiliselerdeki papazların yapacağıdır. Bu tamamen yanlış ve saçma bir teoridir.

 

Papaz büyüsü nasıl yapılır sorusuna verilen bir öteki gülünç cevap ise cünüp olan bir bireyin bazı sureleri tersten okuması şeklindedir. Bu mevzuda uydurulmuş en gülünç asılsız bu olsa gerek. Bu şekilde meydana getirilen bir uygulamadan sonrasında eğer birey halen sağlıklı ise ve gerçekten de çarpılmamışsa oturup kalkıp dualar etmelidir. Maalesef insanlar araştırmak ve bilgi edinmek yerine kulaktan dolma bilgiler ile hareket ederek büyük yanılgılara düşmektedir. Oysaki İnternet çağında yaşamış olduğumuz bu zamanda isteyen herkes bilgisayar başına geçerek istediği her konuda bir oldukça farklı veri edinebilir.

Arama motorlarına papaz büyüsü nasıl yapılır şeklinde bir yazı yazıldığında insanların karşılarına her süre doğru bilgiler çıkacaktır. Bundan dolayı böyle önemli ve riskli bir büyüyü meydana getirecek olan kişiler tam anlamı ile bilgiler edinmeden hareket etmemeli ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar incelemelidir.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü şeklinde kötü fakatçı olan kara büyüler de kesinlikle cinlerden yardım alınır hatta birçok uzmana göre eğer büyünün yapım aşamasında cinlerden yardım alınmamışsa o uygulamaya büyü denmesi de mümkün değildir. Fakat yine de birçok medyum bu konuda tam anlamı ile düşünce birliğine varmış değildirler.

Papaz büyüsü iyi mi yapılır sorusunun en doğru cevabını verecek olursak, bu büyü hem cinlerden yardım alınarak hem de büyü yapılacak kişilere ilişkin olan tırnak, saç teli, ter, sperm, kan veya idrar damlaları kullanılarak yapılır. Eğer işlemler doğru bir şekilde yapılırsa sihrin amacına yetişmesine kesin gözü ile bakılır. Bu büyü çoğu zaman insanlara fenalık yapmak ve sıkıntı çekmelerini sağlamak için yapılır.

Bu büyü özellikle çok eski zamanlardan bu yana yapılan ve bir oldukça medyumun informasyon veya deneyimlerine rağmen yapmaktan çekindikleri özel bir büyüdür.

Yapım aşamasında yapılacak minik bir hata veya atlanacak bir adım büyü ile ilgili olan her insanın risk atına girmesine neden olabilir. Çünkü sihrin yapımında cinlerden yardım alınacağı için yapılacak bir hata ile kontrolden çıkan cin herkes için büyük bir tehlike arz edecektir.

label

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir