Bilezik Büyüsü

Bilezik Büyüsü Nedir?

Bilezik büyüsü geçmişten günümüze yapılmakta olan, çok yaygın ve art niyetli bir büyüdür. Büyünün amacı evlenen veya birbirini seven çiftleri ayırmakta olup, bilezik büyüsü kara büyülerden bir tanesidir. Büyü geline takılması planlanan bilezik üzerine veya sevgili olan çiftten herhangi birine hediye edilmesi-takılması planlanan bir takı üzerine yapılır. Kısa sürede etki gösteren büyüdür ve genellikle kesin sonuçlar verir. Ancak bir ayrılık büyüsü olması sebebiyle büyü yapılmadan önce iyi düşünülmelidir aksi taktirde büyü bozulmadığı sürece bu iki kişi için ayrılık kaçınılmaz bir sonuçtur.

Bilezik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bilezik büyüsü yapmak için önceden ayarlanan ve takılması planlanan bilezik veya takı hocaya veya bir medyuma götürülmelidir. Hocaya büyü yapılmak istenen kişilerin isimleri verilir, bu kişilerin yıldız hesaplaması yapılır. Yıldız hesaplamalarına göre takılacak olan takıya veya bileziğe bazı tılsımlarla birlikte İbranice ve Süryanice birtakım dualar okunur. Bilezik büyüsü cinlerin en sevdiği ve yapmaktan hoşlandığı büyülerden biri olmakla birlikte çok dikkatli yapılması gereken bir büyüdür.

Büyü yapıldıktan sonra düğün günü beklenir ve büyü yapılan bilezik gelinin koluna takı töreni sırasında takılır. Bilezik takıldığı andan itibaren kısa süre içerisinde etkilerini göstermeye başlar. Kimi olgularda gerdek gecesi bile etkileri başlayan büyü kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulamayan kavgalar, gelinde sürekli olarak baş dönmeleri ve bayılmalar, ardından kısırlık problemleri ve en sonunda boşanma veya ayrılıkla sonuçlanan etkiler gösterir. Çift kısa süre içerisinde ayrılır ve büyüyü yaptıran kişiler amacına ulaşır.

Eğer bu büyüyü birine yaptırdıysanız ve bozdurmak istiyorsanız veya kendinize yapıldığını düşünüyor ve yukarıda bahsi geçen bu etkileri kendi üzerinizde görüyorsanız bir medyumdan veya hocadan yardım almalı ve büyüyü bozdurmalısınız.

 

label

About the author

3 Comments

  1. Tezcan 23 Eylül 2019 Reply
  2. Sevim 27 Eylül 2019 Reply
  3. blank Sıla 28 Eylül 2019 Reply

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir