Biber Büyüsü

Biber Büyüsü Nedir?

Günümüzde çok kullanılan bir büyüdür. Etkili ve başarılı sonuçlar getirdiği için sevgililer arasında yaygın ve tercih edilmektedir. Aşk büyüsü olarak bilinen büyüler arasındadır.  Giden sevgiliyi geri getiren, çiftler arasındaki mutluluğu ve huzurun artmasını ve ömür boyu beraber olmalarını sağlayan bir büyüdür.

Kırmızı biber büyüsü ya da acı biber büyüsü olarak da bilinmektedir. Biber büyüsü tek başına yapılabilen bir büyü olamadığı için çok dikkatli uygulanması gerekilmektedir. Sevgililer arasındaki bağı arttırmak için uygulanan biber büyüsü tesirli bir aşk büyüsü ile birlikte uygulanması gerekilmektedir.

Biber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyüye başlamadan önce sabırlı olmak gerekir. İlk olarak büyü yapılacak kişinin bilgileri, doğum yılları ve yıldız uyumlarına bakılarak kişiye özel hazırlıklar yapılır. Kullanılan biberin çeşidine göre büyü yapma işlemi de farklılık göstermektedir. 1 adet biberin üzerine dua okunur ve biberle birlikte ateşte yakılır.

Büyünü tutması hemen hemen bir haftayı bulmaktadır onun için sabırla beklemek gerekir. Büyüyü yaptıran kişiye biberler verilir. Biberleri her gün gece 12 den sonra yakması gerekmektedir. Biberleri yakmadan önce niyeti şu şekilde alır “(Anne adı) oğlu/kızı, en kısa zamanda kalbinde bana karşı öyle bir sevgiyle yanıp tutuşsun ki en yakın zamanda bana dönsün” diyerek biberler ateşe atılır ve yakılır. Büyü yapıldıktan sonra tüm kalbinizle inanmanız lazım.

Aşık etme büyülerin de tam inanç olmazsa büyünün tutmama ihtimalide o kadar yüksek olur. Bu büyüde en çok dikkat edilmesi gereken hususlar biberlerin üzerine yazılan tılsımların zamanında yazılmasıdır. Zamanında yazılmayan tılsımlar büyünün etkisini göstermez. Büyü yapılan kişi terk etmişse geri döner, araları bozulduysa muhabbetleri artar ve araları düzelir. Eğer ki sevgiliye yapıldıysa aşkları daha fazla artar ve ömür boyu daima mutlu olurlar.

Biber Büyüsü Nasıl Bozulur?

Biber büyüsünün bozulma gibi bir ihtimali yoktur. Eğer  büyü yapılırken yanlış zamanlarda uygulandıysa büyünün tutmama ihtimali vardır. Onun için büyüyü yapan kişinin doğru zamanlarda uygulaması gerekmektedir. Büyü yapma sırasında her adımı dikkatli şekilde takip edilmesi oldukça önemlidir.

label

About the author

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir