Büyüden Nasıl Korunulur?

Büyüden Nasıl Korunulur?

Büyüler yapıldığı takdirde kişilere zarar veren veya ölüme dahi götürebilecek tılsımlardır. Yaptırıldığı amaca göre verdiği zarar değişebilir. Büyüler iki türlü amaç için yaptırılır. İyilik veya kötülük. Eğer büyü yaptırıyorsanız iki türlü büyü olduğunu da bilmelisiniz. Bu büyüler yapılması ve bozulması kolay olan ancak yine de alanında uzman hocalar ve medyumlara müracaat etmenizi gerektiren büyüler, ikinci tür büyülerse kara büyüler dediğimiz yapılması veya bozulması zor olan yapılmasında veya bozulmasında alanında hocalar ve medyumlar olmadan yapılması tehlikeli olan yapana zarar verebilecek büyülerdir.

Kendimize Büyü Yapılmasını Nasıl Engelleriz?

Günümüzde çoğu olayları mesela birini kendimize âşık etmek için, yuva dağıtmak için, yuva kurmak için, birini veya mekânı korumak için, birini öldürmek veya süründürmek gibi bir sürü amaç için günümüzde bolca kullanılmaktadır.

İnsanlar artık günümüzde birçok işini büyüler yaptırarak görmektedir. Eğer size de büyü yapılmasını istemiyorsanız bazı önlemler almanız gerekmektedir. Birçok büyünün tesir etmediği kişileri araştırdığımızda, bolca Kuran-ı Kerim okuyanlara, namaz ehli olanlar, zikir ehli olanlara tesir etmediğini görürüz. Aynı zamanda cevşen dediğimiz içerisinde koruma duası dediğimiz duaların olduğu bir korumadır. Büyülerden sizleri korur.

Birçok büyünün etki etmesi için okunan tılsımlar sayesinde cinler kullanılmaktadır. Eğer büyülerin size etki etmesini engellemek istiyorsanız cinlerden korunmanız gerekmektedir. Allah-ü Teâlâ’nın Kuran-ı Kerim de cinlerden ve şeytanlardan korunmak için birçok dua vardır. Bu dualara bakacak olursak en başta Euzü Besmele vardır, anlamı ise şeytanın şerrinden ve şeytanlaşmış kişilerin şerrinden Allahın ismine sığınırımdır. Ayrıca Allah Kuran-ı Kerim de başka dualarda vermiştir. Ayetel Kürsi, Nas, Felak, Cin suresi gibi birçok okunabilecek sureler mevcuttur. Bu sureler size büyünün yapılmasını engelleyecektir.

Ancak bu paylaştığımız dua ve sureler sizleri büyü yapılmasından korur, şu da bir gerçektir ki bazı kara büyülere karşı bu ayet ve surelerin tesiri yeterli kalmayacaktır. Zikir ehli bir kimse olmanız bu kara büyülere karşı sizleri korur ancak yine de etkili olmayabilir. İşinin ehli hocalar ve medyumların yapacağı tehlikeli kara büyüler etki ettiği zaman bozulması için de sadece alanında uzman hocalar ve medyumlara müracaat etmek gerekmektedir.

 

 

label

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir