Dardağan Tohumu Büyüsü

Dardağan Tohumu Büyüsü

Dardağan tohumu büyüsü ilahi kadim kitaplarına göre kara büyü kabul edilmiştir. Kara büyü olduğu için birçok medyum ve hoca bu büyüden uzak durmaktadır. Dardağan tohumundan yapılan büyüde bütün kötü niyetler edilerek yapılabilir.

Ev dağıtma, iş bozma, evlilik bozma, delirtme, öldürmeye kadar birçok kötü niyetle yapılmaktadır. Dardağan tohumunun insanlar arasında çok bilinmemesi aslında bu tohumun olabildiğince ulaşımının zorlaştırılmasından dolayıdır.

Evi dağıtmak için kullanılan bu büyüde medyumlar tarafından okunan dualar farklılık göstereceği gibi hazırlanan vekflerde farklılıklar göstermektedir. Vekf yazımlarında hocalar çizimler içerisinde olabildiğince dikkat etmesi gerektiğinden niyet ve çizimler oldukça önemlidir. Özellikle karabüyü yapılırken bu konular titizlikle yürütülmelidir.

Evlilik bitirmek için yapılması halinde ise, çizimler tersi ifadeler ile birlikte kullanılır ki bu domuz büyüsünün yapımına biraz benzetilmektedir. Dualar yazılarak hazırlanan büyüde güçlendirmek için hardal tohumu da kullanıldığı kadim kitaplar arasında yer almaktadır.

Dardağan Tohumu Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dardağan tohumu büyüsü yapılırken, güçlendirme ve daha hızlı etki etmesi için içerisine hardal tohumu da koyulmaktadır. Birçok alimin bu büyüden uzak durulması gerektiği fetvası olsa da bu büyüyü halen yapan hoca ve medyumlar bulunmaktadır. Kara büyülerin geri dönüşleri zor olduğu hatta neredeyse imkansız olduğu için tercih edilmemesi gerekmektedir.

Dardağan tohumu büyüsü yapılırken, tohumlar seçilerek elinize alınız. Aldığınız tohumları eğer ki büyünün etkisi daha fazla olsun istiyorsanız hardal tohumları da bulundurmalısınız. Hocanın vekfi dualarla birlikte hazırlaması ile tohumlar üzerine 313 defa Zilzal suresi okunur ve vekf in içerisine incelikle sarılır. Vekf içerisinde bulunan çizimler ve şekil üzerine işlenmiş isim dualar ile birlikte tohum etkisini gösterecektir.

Büyüyü yaptıran kişinin devamında yapılan kişiyi kışkırtacak bir şeyler yapmaması gerekmektedir. Olası bir kışkırtmada büyünün etkisinde ki kişi size zarar verme derecesine gelebilir bu durumda cinnet aşamalarından biridir. Anında soğuma görünmesi için eşler arasında bizzat uygulanması gereken büyüde yine dönüşler ve sonuçlar olabildiğince ağırdır. Yaptırmadan önce bilgili bir hocaya danışın ve destek olmadan kendi evinizde denemeyiniz.

label

About the author

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir