Defne Yaprağı Büyüsü

Defne Yaprağı Büyüsü

Defne yaprağı büyüsü, bir nevi aşık etme büyüsüdür. Defne yaprağı büyüsünün temelinde aşk yattığı için bir kişiyi kendinize çok kolay aşık edebilirsiniz. Düşünmediğiniz bir an birisine ilginiz olması halinde önünüzde ki tüm engellerin kaldırılması için bu büyü yine tercih edilebilir.

Defne yaprağı büyüsü kara büyüler sınıfında yer aldığından birçok alim bu büyünün kullanılmaması gerektiğini fetva etmiştir. Kara büyüler sınıfında olmasının nedeni olarak çok güçlü ve zımni varlıkların bir araya gelerek yaptıkları bir büyüdür.

Defne Yaprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Defne yaprağı büyüsü adından da anlaşılacağı üzere defne ağacının yapraklarından yapılmaktadır. Defne özünün vermiş olduğu dinginlik meşk ile sizleri saracak sevdiğiniz insanı size daha çok yakınlaştıracaktır.

Defne yaprağı büyüsünde birçok faklı formül ve işlem olmasına rağmen bozulmasından başka bir bilgi yoktur. Defne yaprağı büyüsünün yapılabilmesi için büyük bir medyum veya hoca bulmanız yararınıza olacaktır. Alim nakkaş birkaç cümle ile özetlemiştir bu büyüyü;

“ Büyünün ilk tesir zamanlarında yaşanan cinsel arzular ve dürtüler kaçınılmaz hal almaktadır. Büyü yapılan kişinin bir kere görülüp daha sonra görülmemesi halinde büyük bir kaos ortamı oluşacaktır ki bu durum oldukça tehlikelidir. Etrafta size aşık bir ruh düşünün kimin vücuduna girse size aşık olacak. O yüzden büyü yapılan kişiyi sık sık görmeniz gerekmektedir.”

Bu sözler üzerine büyülerin uzaktan uzağa yapılmasının imkansızlığını belirtmiştir.

Defne Yaprağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bir miktar defne alınır ve üzerine bir takım dualar okunarak bozulması sağlanabilir. Bu yöntem en kolay olarak kabul edilirken bazı alimlere göre yapılan büyü geri döndürülemezdir. Bir miktar defne yaprağına 21 defa Ayetel Kürsü okunur. Devamında 21 Fatiha suresi ve 11 felak, 11 nas, 11 er adet salli barik defne yapraklarının üzerine okunur.

Yapraklar üzerine dualar okunduktan sonra geniş bir kabın içerisinde litre hesabı ile 4 litre su koyulur ve kaynatılmaya bırakılır. 4 ayrı litrelik paketlere ayrılır.

Bu hazırlanan su 3 tanesi banyoda kullanılmak için 1 tanesi de 7 gün boyunca içmek için ayrılır.

label

About the author

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir