Dil Bağlama Büyüsü

Dil Bağlama Nedir?

Büyüler genel olarak aşk için çok sık tercih edilse de farklı amaçlar için de bu yöntem kullanılmaktadır. Özellikle kadınlar kaynanalarının ona karşı olan kötü sözlerinden ve davranışlarından kurtulmak için büyü yöntemini kullanmaktadırlar. Dil bağlama büyüsü genel olarak bu amaçla yapılan bir büyüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra kişi istese bile size karşı kötü bir söz söyleyemez hale gelir ve size karşı tamamen iyi davranmaya başlayacaktır. Bu yüzden bu yöntem çok sık tercih edilmektedir. Bu büyünün yapımı için kendiniz bir şey yapmamalı ve mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Bu şekilde büyünün etkileri çok daha iyi kişi üzerine tesir edecektir.

Dil Bağlama Büyüsü Etkisi

Bu büyünün yapımında medyum üç harflileri kullanır ve büyü yapıldıktan sonra büyü yapılan kişiye üç harfliler gözükmeye başlar. Özellikle kişinin ağzından size karşı kötü bir söz çıkacağı zaman üç harfliler buna engel olmaktadır. Kişi artık büyünün etkisi ile size karşı hiçbir şekilde bir şey söyleyemez hale gelir ve mecburen size iyi davranmak zorunda kalır. Bu yüzden bu büyü güçlü bir bağlama büyüsüdür. Bu Dil bağlama büyüsü yapıldıktan sonra kaynananız ya da sevmediğiniz her kim var ise size karşı oldukça olumlu olacaklardır. Bu büyü tesir süresi boyunca kişi üzerinde etkilidir. Mutlaka büyünün tesir süresinin kontrol edilmesi gerekmektedir.

Dil Bağlama Büyüsü Tesir Süresi

Bu büyü ne kadar güçlü olsa da belli bir süre ile kişi üzerinde tesirini gösterecektir. Bu yüzden belli bir süre sonra mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilme işlemleri için de gene kişinin medyuma gitmesi ve aynı şekilde büyüyü yaptırması gerekir. Büyü yeniletilme süresi bitmeden önce bu işlemlerin yapılması çok önemlidir. Aksi taktirde büyünün süresi bittiğinde kişi artık eski davranışlarına geri döneceği için size karşı da olumsuz hareketlerde bulunmaya devam edecektir. Bu yüzden mutlaka Dil bağlama büyüsü tesir süresine çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Büyüler yeniletildikleri süre boyunca vardır ve kişi üzerinde tesir etmeye devam ederler.

label

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir