Nazar Büyüsü

Nazar Büyüsü Nedir?

Büyüler çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak kullanılmaktadır. Özellikle bazı büyülerin gücü o kadar büyüktür ki o kadar kısa süre içerisinde kişiyi tesiri altına alarak etkilerini hemen göstermeye başlar. Bu büyüler genellikle kara büyüler arasında yer almaktadır. Bazı büyüler de iyi niyetlerle yapılan kolay büyülerdir. Bu büyüler kara büyüler kadar etkili olmasa da belli bir süre boyunca kişiyi tesiri altında tutar. Bu büyüler de ak büyülerdir. Ak büyülerden biri olan nazar büyüsü kısa sürede kişi üzerine etki eder ve kişi üzerindeki nazarın ortadan kalkmasını sağlar. Bu büyü bir nevi kalkan görevi görür ve kişiyi kem gözlerden nazarlardan karşı korumaktadır. Bu büyü ne kadar kolay bir büyü olsa da mutlaka medyuma gidilerek yapılmalıdır. Aksi taktirde büyüyü kişi kendisi yapmaya kalkarsa kısa süre içerisinde büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalacaktır. Dinimizde ise ne amaçla olursa olsun büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaklanmıştır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır.

Nazar Büyüsü Etkisi

Nazar büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde kişinin üzerinde taşıması için bir muska yazılır. Bu muska yazıldıktan sonra kişi kesinlikle muskayı üzerinden çıkartmamalıdır. Aksi taktirde büyünün tüm özellikleri kişi üzerinden kalkacaktır. Bu yüzden kişinin büyülü muskayı çok iyi bir şekilde muhafaza etmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyü kişi üzerindeki etkilerini göstermeye başlayacaktır. Büyü yapıldıktan sonra kişi artık nazarlardan korunmuş olur ve işleri yolunda gitmeye başlayacaktır. Nazar büyüsü kolay bir büyü olsa da etkileri büyüktür ve istediğiniz sonuca kısa süre içerisinde ulaşmanızı sağlar.

Nazar Büyüsü Tesiri

Nazar büyüsü yapıldıktan belli bir süre sonra mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkilerinin devamlılığı sağlanmış olunacaktır. Nazar büyüsü yeniletilmez ise kişi eski hayatına geri dönecek ve savunmasız bir şekilde kalacaktır. Bu yüzden bu büyünün yeniletilme süresine çok dikkat edilmelidir ve kesinlikle tesir süresi sona ermeden önce gene medyuma gidilerek bir muska daha yazılmalıdır.

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir