Sabun Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Sabun Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Tarihten bu yana çok sıkça karşılaşılan kara büyülerden birisi olan sabun büyüsünün, yapıldığı kişi üzerine birçok belirtisi vardır. Aile ilişkilerinin bozulmasından tutunda, tıbbın bile akıl sır erdiremediği sağlık sorunlarına kadar birçok durumla karşılaşılabilir. Fark edildikten hemen sonra büyü bozma işlemlerine geçilmelidir.

Sabun büyüsü size yapıldıysa eğer bir an önce belirtilerini tespit edip büyüyü bozmalı ya da bozdurmalısınız. Aksi takdirde hayatınız hiçbir şekilde düzene girmeyecek ve daha kötüye gidecektir.Geceleri sonu gelmeyen kâbuslar, her yapmaya kalkıştığın işte bir aksilik çıkması, sebepsiz ve durmadan tekrarlayan hastalıklar, anormal şekilde kilo alma ya da zayıflama, aile ve eş dost ilişkilerinde abartılı bozulmalar ve bunların hepsinin üst üste gelmesi gibi durumlarla karşı karşıya geliyorsanız üzerinizde büyü var mı diye kontrol etmenizde fayda var.

Sabun Büyüsü Nasıl Bozulur?

Böyle bir kara büyüyü bozması kolay olmayacaktır. Bir süre bunun üzerine farklı yollar izlemelisiniz. Bilindiği üzere sabun büyüsü en tehlikeli kara büyüler arasında yer almaktadır. Büyüye maruz kalan kişinin ilk önce gerçekten bu işlerden anlaya bir kişiye görünmesi gerekmektedir. Bu kişi ilk olarak sabun büyüsünün yapılıp yapılmadığını bulacak daha sonra bu büyüyü etkisiz hale getirmek için çalışmalara başlayacaktır. Kullanılan büyü bozma yöntemi oldukça önemlidir. Büyünün başkasına geçme yani ‘’yön değiştirme’’ durumu ile karşılaşılabilir. Bunun için geleneksel yöntemlerden kaçınılmalıdır. Böyle tehlikeli bir büyüden kurtulmak kolay olmayacaktır. Ancak doğru yöntemler kullanılarak yapılan büyü bozma işlemlerinden sonra düzelme etkileri 1 hafta içerisinde kendini gösterir. Sabun büyüsü bozulduktan sonra kendinize bir süre daha çok dikkat etmeniz lazım. Bu süreçte kendinizi korumanız ve olabilecek durumlara karşı hazırlıklı olmanız gerekmektedir.

 

label

About the author

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir