Kaşık Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Kaşık Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Kaşık büyüsü 2 farklı yönde yapıldığı için belirtileri birbirinden farklı olacaktır. Eğer çiftlerin birbirinden ayrılması için yapıldıysa ortada hiçbir sebep yokken çıkan tartışmalar, sürekli ardı arkası kesilmeyen kavgalar, ev içinde huzursuzluklar, eşlerin birbirini aldatmaya yönelmesi, ilgisizlikler ve bu durumların uzun süreli devam etmesi şeklinde gerçekleşiyorsa ortada kaşık büyüsü olmaması için hiçbir sebep yok demektedir.

Eğer 2 insanı birbirine bağlamak için yapıldıysa kaşık büyüsü, bu seferde birbirinden ne kadar farklı olursalar olsunlar hiçbir kuvvet bu insanları ayıramayabilir. Tehditler, farklı dinler, farklı diller, yaşam tarzları, ailevi engeller dahi olsa büyünün yapıldığı kişi ölümüne karşısında ki insana bağlanır. Kesinlikle ayrılamayacağını ve bunun farkına varamayacağı bir yola çıkacaktır.

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Öncelikle, kişileri birbirinden ayırmak için yapılan kaşık büyüsü çok etkilidir ve etkilerini çok hızlı bir biçimde gösterir. O yüzden büyü yapıldığı fark edildiği anda harekete geçmek gerekir. Her büyüde olduğu gibi bu işlerde tecrübeli ve işini iyi yapan bir kişiye giderek bu büyüyü bozdurmalısınız. Yapılacak ufak bir hata bütün hayatınızı bitirebilir. Doğru kişi bulunduktan sonra sizi bir süreliğine bakıma alması gerekir. Ruhsal arınmadan sonralardan sonra büyünün yapıldığı kaşıklar tespit edilip. Büyünün yapıldığı gibi bozulması sağlanır. Fakat kaşık büyüsünün yapılışı ne kadar kolaysa kaşık büyüsünün bozulması o kadar zordur. Herkes tarafından ya da kendi başınıza bu büyüden kurtulamazsınız. Kaşık büyüsünden kurtulduktan sonra kısa süreli çiftler arasında soğukluk olabilir. Fakat bu zamanla düzelecektir. Bir süre yaşanmış olaylar çiftlerin rüyasına girecek, devamlı pişmanlık hissi olabilir. Ancak bu süre uzun sürmeyecek. Eski huzurunuza ve mutluluğunuza ya da gerçekten seveceğiniz kişiye artık rahatlıkla kavuşabilirsiniz.

label

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir