Sevdiğin Erkeği Kendine Aşık Etmek İçin Yapılan Etkileme Büyüsü

Büyüler kendi aralarında pek çok çeşitlilik gösterebilir. Yapılış amacı, tesir süresi, devamlılığı açısından büyüler birbirinden farklıdır. Aşk büyüleri sevdiğinden karşılık bulamayan, aşkına cevap arayan kişiler tarafından tercih edilir. Etkileme büyüsü aşk büyüleri kategorisinde yer alır. Etkileme büyüsü, kuvvetli ve etkili bir büyü çeşididir. Bu büyü yapıldığı zaman büyünün etkisi altındaki kişi size resmen aşık olacak ve size çok büyük bir bağlılık hissedecektir. Sevdiğin erkeği kendine aşık etmek için yapılan etkileme büyüsü yapıldığında erkek özgür iradesi dışında davranışlar göstermeye başlayacaktır. Etkileme büyüsü çok etkili bir büyü olduğundan bu büyüyü tek başınıza yapmaya kalmamalısınız. Aksi taktirde büyü sizi etkileyebilir. Büyü etkilerini üzerinize alabilirsiniz. Üç harftiler size musallat olabilir. Bu yüzden kendinizi tehlikeye atmamalı ve uzman bir medyuma giderek yardım almalısınız.

Etkileme Büyüsünün Kişideki Belirtileri

 Etkileme büyüsü gayet kuvvetli olduğundan kişi üzerindeki belirtileri de kişinin iradesi üzerinde oldukça etkilidir. Kişi kendi öz iradesinden bağımsız hareket etmeye başlar ve bunu fark edemez. Etkileme büyüsü yapılan kişiyi adeta etkisi altına almış bulunmaktadır. Artık size körkütük aşık ve bağlı hale gelecektir. Etkileme büyüsü yapılan erkek artık sizi düşünmeye başlar ve sizinle duygularını paylaşmak ister. Sizinle sürekli iletişim kurmak ister. Sizinle hayaller kurar. Size tamamen aşık durumdadır. Sevdiğin erkeği kendine aşık etmek için yapılan etkileme büyüsü yapılan kişi büyünün etkisi altında olduğu sürece size aşık kalacaktır. Böylece istediğinize ulaşmış ve sevdiğiniz adamı etkiniz altına almış olacaksınız.

Etkileme Büyüsünün Geçerlilik Süresi

 Etkileme büyüsü süresi hakkında net bir şey söylenemez. Diğer büyülerde büyüye maruz kalan kişi bunu farkedip çözüm yoluna gidebilmektedir. Fakat etkileme büyüsünde bu olay biraz farklılık gösterebilir. Kişi büyünün yapıldığını anlayamadığından büyünün etkisi uzun süreli olabilir. Etkileme büyüsü kişiyi size aşık bir adam haline getirir. Sevdiğin erkeği kendine aşık etmek için yapılan etkileme büyüsü yapılan kişi tarafından anlaşılamadığından bozulma yoluna pek gidilmeyebilir. Büyünün etkisi gitmediği sürece size aşkı uzun soluklu olacaktır. Büyünün etkisini devam ettirmesi için yenilenmesi gerekebilir. Bu şekilde etkisini devam ettirmiş olacaksınız.

label,

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir