Tuz Büyüsü ile Aşık Etme

Bilinen en eski aşık etme büyülerinden biri olan tuz büyüsü ile kısa sürede sonuç alabileceksiniz. 17 gün içerisinde sonuç alındığı herkes tarafından söylenmektedir ve böylelikle kişilerin çok kullandığı bir büyü haline gelmiştir. Ancak bozdurulması oldukça zordur. Bu yüzden iyice düşünülmeden yapılması tavsiye edilmemektedir. En çok kullanıldığı alana aşık etmedir. Fakat farklı amaçlar için de kullanılmaktadır. Bunlar, aile arasındaki bağları güçlendirmek ,  bir iş anlaşması yapılırken karşı tarafı etkilemek , iş yerinde huzur ortamı sağlamak gibi çeşitli sebepler için de kullanılmaktadır. Yani her türlü duygu yönlendirmesi için kullanılabilir. Ama tuz büyüsü ile aşık etme en çok tercih edilenidir.

Bu büyünün üç aşaması vardır. Hemen sizlere Tuz ile aşık etme büyüsü aşamalarını anlatıyoruz. İlk aşamamız niyet aşamasıdır. Büyüyü yapacak kişi sol eline bir avuç kadar tuz alır. Bir kaba bunu boşaltırken 17 kez aşık olacak kişinin ve kendi ismini söyleyerek niyetinin belirtir. Sonra ağzı kapatılır ve kimsenin görmeyeceği bir yere saklanır. İkinci aşama , bezden bir bebek yapılır. Hazır bir bebekte kullanılabilir ama yapılması tercih edilmektedir. Niyet ettiğimiz tuzu bebeğin karın bölgesine ve baş bölgesine yerleştirmeliyiz. Karın bölgesine daha çok olan kısmı koyulmalıdır. Duyguları yönlendirmek için karın bölgesi daha etkilidir. Eğer ki bu büyünün sonrasında evlilik isteniyor ise tuzun içine biraz toprak karıştırılmalıdır. Diğer aşaması ise içine tuzu yerleştirdiğimiz bebeğe aşık ettirilecek kişi izlettirilir. Bu izletme sırasında 17 kez niyet tekrarlanır. Eğer kişi çok uzakta ise bezden yaptığımız bebeği normal defin yapıyor gibi defnedilir. Uzakta olan kişiye doğru yönü olacak şekilde gömülür.

Tuz büyüsü 17 sayısı ile ilişkilendirilmiştir. Ebced hesabına göre sonucu bulunmuştur. Ancak bir gün yapım aşaması ve 17 gün bekleme süresi ile birlikte 19 günde tesirini gösterdiği söylenmektedir. Tuz ile aşık etme büyüsü yapılırken en ufak hata yapılmamasına dikkat edilmelidir. Hata veya eksik yapıldığı taktirde büyü yön değiştirebilir. Buda kişinin ruh halinin bozulmasına ve olumsuz sonuçlar doğuracak hareketler yapmasına sebebiyet verebilir.

label,

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir