47 Mum Büyüsü

Sevda, aşk için uygulanan büyü yöntemlerinden biri olan 47 mum büyüsü çok güçlü bir büyüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra karşı taraf kara sevdaya düşecek e bir daha hayatınızdan çıkmak istemeyecektir. Fakat büyünün yapılma aşamaları zordur ve herkes bu büyü yöntemini denemeye kalkmamalıdır. Medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. 47 mum büyüsü kişiler tarafından uygulanır ise ruhsal sıkıntılar yaşayabilirler. Genel de bu büyünün yapımı cinler ile ayin şeklinde uygulanmaktadır. Bu yüzden kişi büyüyü kendisi yapmaya kalkar ise bu varlıklar ile karşılaşacaktır. Kişi aklını yitirebilir, olumsuz durumlarla karşılaşabilir. Bu yüzden mum büyüsü medyuma gidilerek yapılması gereken kuvvetli bir aşk büyüsüdür.

47 Mum Büyüsü Nasıl Yapılır

47 mum büyüsü için karanlık bir odaya sıra sıra aynalar ile çember oluşturulur. Bu aynaların etrafına 47 adet mum dizilmektedir. Mumların alevlerinden hoca ve kişi büyülü sözcükleri aynaya bakarak söylemelilerdir. Tam 47 kez bu büyülü sözcüklerin tekrar edilmesi gerekmektedir. Büyü tekrar edildikten sonra tamamen tesirini karşı taraf üzerinde göstermeye başlayacaktır. Büyü yapımında ayna cinler ile iletişime geçmeyi sağlayan bir aracıdır. Bu şekilde cinler büyüyü kabul ederler ve kişi üzerinde tesir etmesini sağlarlar. Sürekli olarak kişinin karar vermesini engeller, kişiye vesvese verirler. Bu vesveseler ile kişi sizi düşünür, size aşık olur. 47 mum büyüsü kara sevda için uygulanan bir büyüdür.

47 Mum Büyüsü Sonucunda Ne Olur

47 mum büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için farklı sonuçlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Farklı yapılış şekli ile bazı durumlarda musallat olma durumları ile karşılaşılabilmektedir. Özellikle büyü yaptıran kişinin mutlaka büyünün yapımı sırasında yanlış bir şey yapmaması ve çok dikkatli olması gerekmektedir. Aksi taktirde cinlerin dikkatini çekebilir ve onları kızdırabilir, bu yüzden cinler kişiye musallat olabilir. 47 mum büyüsü  30 yatsı süresi boyunca kişi üzerinde etkisini sürdürecektir. Bu süre sona erdiğinde ise kişi büyüyü yeniletmelidir. Büyü yeniletildiğinde gene bu tesir süresi tekrar edecektir ve kişi gene aynı şekilde size kara sevdalı olacaktır.

 

label

About the author

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir