Domuz Yağı ile Ayrılık Büyüsü

Domuzyağı ile Yapılan Ayrılık Büyüsü

İnsanlar büyü yöntemini çok eski zamanlardan bu yana genel olarak aşk için ve çiftleri ayırmak için kullanmışlardır. Kişi sevdiği insana ulaşamadığında onu sevdiği insandan ayırmak için büyü yöntemini kullanır. Bu şekilde sevdiği insan ile mutlu olma ihtimalini oluşturmuş olur. Büyüler çok güçlü etkilere sahip oldukları için anında kişinin duygu ve düşüncelerinin değişmesini sağlar. Bu yüzden de bu yöntem çok sık tercih edilmektedir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı duyguları oluşmasını ve sevdiği insandan ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Domuz yağı ile ayrılık büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için bu yöntemi uygulayarak kısa süre içerisinde amacınıza ulaşabilirsiniz.

Domuz Yağı ile Ayrılık Büyüsü Nasıl Uygulanır

Bu büyünün uygulanması için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Medyuma gittiğinizde domuz yağı üzerine ayrılmasını istediğiniz çiftlerin isimleri ve tılsımlı sözcükler okunur. Bu şekilde büyü tamamlanmış olur. Bu büyülü domuz yağını mutlaka kişilerin evinde bir duvara ya da kapıya sürmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde  büyü kişiler üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra artık kişiler sürekli olarak kavga etmeye başlarlar ve bu kavgalar gün geçtikçe daha da büyüyecektir ve kişiler ayrılma kararı alacaklardır. Domuz yağı ile ayrılık büyüsü sayesinde istediğiniz gibi kişilerin birbirlerinden ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü ile evli çiftlerin bile arasına soğukluk girmektedir. Büyünün gücü çok büyüktür.

Domuz Yağı ile Ayrılık Büyüsü Tesir Etme Süresi

Domuz yağı büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için uzun süreli olarak kişiler üzerinde etkisini gösterir. Ancak büyünün bozulması ya da tesir süresinin bitmesi ile kişiler üzerindeki büyü etkisi ortadan kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün belli aralıklar ile yenilenmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişiler üzerinde etkisi devam edecektir. Büyünün yeniletilmesi için kişiler mutlaka gene medyuma gitmeliler ve aynı şekilde büyünün yeniletilmesini sağlamalılardır. Ancak bu şekilde büyü aynen uygulandığında etkileri yenilenmiş olur. Çiftler de büyünün etkisinden hiç çıkmadıkları için olup bitenin farkına varmazlar. Domuz yağı ile ayrılık büyüsü bu şekilde yeniletilmelidir.

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir