Güçlü Papaz Büyüsü

Kişileri kendilerine bağlamak isteyen insanların kullanmayı tercih ettiği bir yöntem olan papaz büyüsü en güçlü aşk büyülerinden biridir. BU büyünün yapımı sırasında çok dikkatli olmak gerekmektedir. Büyünün gücü çok büyük olduğu için etkileri de sizi olumsuz yönde etkileyebilir. Bu yüzden kendinizi garantiye almak için medyuma giderek büyüyü yaptırmanız gerekmektedir. Fakat bu büyünün gücü çok büyük olduğu için medyumlar bile büyüyü kişilere tavsiye etmez. Güçlü papaz büyüsü gücünü üç harflilerden alır. Bu yüzden çok fazla üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşılaşıldığı için büyüyü yaptıran kişinin mutlaka dikkatli olması gerekmektedir.

Güçlü Papaz Büyüsü Yapımı

Papaz büyüsü kişiye ait olan tırnak, saç gibi malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Bu yüzden de çok hızlı bir şekilde kişiler üzerinde etkilerini göstermeye başlar. Kişiye ait olan tırnağı ya da saçı medyuma götürdüğünüzde özel bir ayin ile üç harfliler kullanılarak bu saç üzerine büyü yapılır. Büyü tamamlandıktan sonra hızlı bir şekilde büyü kişi üzerine nüfus etmeye başlayacaktır. Güçlü papaz büyüsü kısa sürede sonuç verdiği için çok sık tercih edilir fakat kişiler büyünün tehlikelerine de kendilerini hazırlamalılardır.  Büyü bittikten sonra kişinin kalbi artık size bağlı olacaktır ve siz ne isterseniz kişi o şekilde davranmaya başlayacaktır.

Güçlü Papaz Büyüsü Etki Süresi

Güçlü papaz büyüsü en etkili bağlama büyüsüdür, bu yüzden de büyünün kişi üzerindeki tesiri çok uzun sürer. Fakat bu süre içerisinde büyü kişinin enerjisini çekeceği için kişi yavaş yavaş ruhsal olarak çökmeye başlayacaktır. Büyünü tesiri azalmaya başladığında kişideki bu yorgunluk geçmeye başlar ve davranışları da normale dönecektir. Bu şekilde büyünün tesir süresinin bitmeye başladığını anlayabilirsiniz. Güçlü papaz büyüsü gene aynı şekilde medyuma gidilerek aynı işlemler en başından yapılarak yeniletilmelidir. Büyü yeniletildiği sürece kişi sizinle birlikte olmaya devam edecek ve sizi sevecektir. Aksi taktirde büyünün tesiri geçer ise kişi sizi terk eder ve kaldığı yerden hayatını yaşamaya devam edecektir. Bu yüzden büyülerin tesir sürelerine dikkat etmelisiniz ve mutlaka  yeniletilmesini sağlamalısınız.

About the author

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir