Adet Kanı Büyüsünün Yapılışı

Tarihi bakımdan oldukça eskiye dayanan adet kanı büyüsü, bir kimseyi aşık etmek, kendine bağlamak gibi nedenler ile uygulanmaktadır. Kara büyüler arasında yer alan adet kanı büyüsü sadece kadınlar tarafından erkeklere uygulanmakta olup, erkekler tarafından uygulanması mümkün değildir. Adet kanı büyüsü nasıl yapılır, adet kanı büyüsü etkileri, adet kanı büyüsü nasıl bozulur gibi merak edilen tüm konuları yazımızda yer verecek olup, merak edilenleri paylaşacağız.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü bilinenin aksine içilerek yapılmaz. Bu oldukça yanlış bir bilgi olup, bazı paylaşımlar adet kanımı içirdim aşık oldu, adet kanını içeceğe karıştırdım evliyiz gibi yorumlara kesinlikle inanılmamalıdır. Çünkü adet kanı büyüsü yapılışı kesinlikle içilmesi ile alakası yoktur. Adet kanı büyüsü beş aşamada yapılmakta olup, adet olan kadının ilk adet olduğu gün bekleme aşaması ile büyü başlanmaktadır. Adet olan kadın bekleme aşamasında mümkün oldukça konuşmamalı, dışarı çıkmamalıdır. Daha sonra ise adet olan kadının ikinci günü büyü başlamaktadır. Bu büyüde beyaz bir bez parçasına adet olan kadının kanı sürülür. Bu kanlı bez bir kapalı odada bekler. Bu odada kesinlikle dini simgelerin olmamasına dikkat edilmelidir. Bir gece boyunca bekletilen kanlı bez, tılsımlı sözcükler ile desteklenir. Ertesi gün bu beze aşık olmasını istediğiniz kişiye ait bir eşya bağlanarak yine bir gece bekleme aşamasında bırakılmalıdır. Son olarak ise adet kanı büyüsünde defin aşaması gerçekleşir. Defin için ise ıssız bir alana gidilerek yapılan işlemler gömülür.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Adet kanı büyüsü nasıl bozulur konusunda aslında büyünün bozulması mümkün bir durumdur. Bunun için öncelikli olarak büyü bozan dualar okunmalı ve büyünün etkileri azaltılmalıdır. Büyüyü bozmak yine 5 aşama ile gerçekleşmesi mümkün olup, bunun için medyumdan yardım alınmalıdır.

label

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir