Süryani Büyüsü Papaz Büyüsü

Bu büyünün geçmişi çok eskilere dayanmaktadır. Özellikle Süryaniler papaz büyüsünü çok fazla kullanmışlardır. Günümüzde de halen bu büyü çiftleri ayırmak, aralarına soğukluk sokmak için yapılmaktadır. Papaz büyüsü ismini papazların büyüyü yapmasından dolayı almıştır. Fakat günümüzde papaz kullanılmadan da büyü gerçekleştirilebilmektedir. Papaz büyüsü için iyi bir medyuma gitmeniz yeterli olacaktır. Bu büyünün tesiri oldukça kuvvetli olduğu için kendiniz büyüyü yapmaya kalkmamalısınız. Süryani büyüsü papaz büyüsü yapılırken tılsımlı sözcüklerin doğru bir şekilde telaffuz edilmesi gerekmektedir. Süryani dilinde söylenen büyülü sözcüklerin kuvveti oldukça büyüktür. Ancak bu şekilde büyü tamamlanır ve kişi üzerindeki etkileri görülecektir.

Papaz Büyüsünün Yapılış Şekli

Papaz büyüsünün yapımı için bir kadının adet kanına ihtiyaç vardır. Bu kan büyü yapılacak olan kişiye ait olmalıdır. Bu büyü kişinin direk kanı üzerine yapıldığı için çok kuvvetlidir ve kısa sürede etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlar. Papaz büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık üç harflilerin verdiği vesveselere göre yaşamaya başlar ve evli ise kısa sürede eşinden sıkılacak hatta soğuyacaktır. Artık çift en ufak problemlerde bile kavga etmeye başlayacaklardır. Bu kavgalar sebepsiz yere olmaya başlar. Bu yüzden de kısa süre de çift ayrılma kararı alacaktır. Süryani büyüsü papaz büyüsü çiftleri ayırmak için en çok tercih edilen büyülerden biridir.

Papaz Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Papaz büyüsü yapıldıktan çok kıs bir süre içerisinde etki etmesi ile bilinir. Tesir süresi de diğer büyülere nazaran çok daha uzun sürmektedir. Özellikle bu büyü uzun süreli etki ettiği için çok sık yeniletilmesine gerek yoktur. Süryani büyüsü papaz büyüsü yenileteceği zaman aynı işlemler tekrar medyuma gidilerek uygulanmalıdır. Bu şekilde büyünün tesir süresi uzatılırken aynı zamanda kişi üzerindeki etkisinin de hiçbir şekilde bitmemesi sağlanır. Tesir süresi büyüler için çok önemlidir. Büyülerin tesir süresi sona erdiğinde artık kişi büyünün etkisinden çıkarak hareket edeceği normal hayatına geri dönecektir ve eşini sevmeye devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin tesir süreleri kontrol edilerek yeniletilerek büyünün süresinin uzatılması sağlanmalıdır.

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir