Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bu yazımızda sizlere bağlama büyüsü belirtileri nelerdir şeklinde bir başlık açıp siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmek istiyoruz. Malumunuz kim tarafından büyüye maruz kalacağınız belli olmaz. Bu nedenle özellikle de bağlama büyüsü günümüzde sıklıkla yapılan bir büyü olmasından dolayı insanlar tarafından bağlama büyüsü belirtileri de merak edilenler arasında yer alıyor. Bu yazımızda da sizlere bilgi vermek adına geniş kapsamda araştırmalar yaptık.

  • Üzerinde özellikle bağlama büyüsü olan bir kişi kendisini yalnızlaştırır. Kalabalık ortamlardan uzaklaşır.
  • Çok tuhaftır ki büyüye maruz kalmış bir kişi aynaya bakmak istemez. Kısa süreli bakar ve kendisinde bir rahatsızlık hisseder.
  • Kişinin üzerinde yorgunluk ve ağırlık hissi oluşur. Sürekli yatma isteği, ayakta kaldığı zaman oturma isteği oluşur.
  • Kendisini yalnızlaştırdığı için etrafındaki insanlar da üzerinde büyü olan kişiden uzaklaşır. Çünkü diğer insanlar hal ve hareketlerinden pek memnun kalmazlar. Kısaca arayıp sormamalar gibi düşünülebilir.
  • Kişinin aile düzeninde bir bozulma meydana gelir. Eşiyle anlaşmazlıklar, anne-baba ile anlaşmazlıklar hatta kardeşleri ile pek geçinemez.
  • Gece uyuyamama, gündüz uyuma isteği veya sabahları yataktan kalkmak istememe gibi belirtiler en üst safhada gözlemlenir.
  • Geceleri uyurken diş gıcırdatması veya çenede kilitlenme meydana gelebilir.
  • Kötü bir şey olacakmış hissine kapılır ve beyin bu duruma tepki göstererek baş dönmesi hissine kavuşur.

Yukarıda bağlama büyüsü belirtileri hakkında en sık karşılaşılanlara yer verdik. Herkeste farklı belirtiler ortaya çıkabildiği gibi daha yukarıda olmayan belirtileri de yaşayabilirsiniz. Elbette yukarıdaki belirtilerin ortaya çıkması sadece kişinin üzerinde büyü olduğuna işaret etmez. Fiziksel ya da psikolojik olarak bir rahatsızlık sonucu da yukarıdaki sorunlar yaşanabilir. Önceliğiniz her daim hekim kontrolünde olmanızdır.

Bağlama Büyüsü Bozulur mu?

Bağlama büyüsü kim tarafından yapılacağı belli olmaz. En yakınınızdaki insanlar size bağlama büyüsü yapabilir. Bu nedenle en iyi cevabı verecek olan çözüm noktası yine medyum kişilerdir. Bağlama büyüsü bozulabilen büyülerden birisidir. Ancak doğru kişiler tarafından bozulmalıdır. Özellikle de bağlama büyüsünün hangi çeşidine maruz kaldığınız öğrenilmelidir. Aşk yönünden bağlama olabildiği gibi, eve bağlama, başka bir kadına bağlama gibi veya göz bağlama ya da dil bağlama büyüsü çeşitlerinin belirtileri birbirinden farklılık gösterebilmektedir.

label

About the author

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir