At Nalı Büyüsü Nedir?

At Nalı Büyüsü Nedir?

At nalı büyüsü ikili ilişkilerde yaşanan sorunları aşmak için kullanılan ve isminden de anlayacağınız üzere nal ile yapılan bir büyüdür. Anadolu’da yaygın olarak kullanılan at nalı büyüsü eşler arasındaki sorunları çözmek ve eşlerin birbirine bağlılığını sağlamak için uygulanan bir büyü yöntemidir. Bir çeşit bağlama büyüsü olan at nalı büyüsü farklı amaçlar için de yapılabilmekte fakat yaygın olarak iki insanı birbirine yakınlaştırmak amacıyla yapılmaktadır.

At Nalı Büyüsü Ne İçin Yapılır?

At nalı büyüsü; giden sevgiliyi geri döndürmek, eşler arasındaki soğukluğu ve uzaklığı ortadan kaldırıp birbirlerine yakınlaşmalarını sağlamak, iki insan arasındaki anlaşmazlıkları ve tartışmaları ortadan kaldırmak, aldatan eşi kendine bağlamak amaçlarıyla yapılır.

At Nalı Büyüsü Nasıl Yapılır?

At nalı büyüsü için öncelikle bir nal tedarik edilmesi gerekir. At nalı büyüsü bir hoca veya medyum tarafından yapılmalı, yapımı sırasında ise oldukça dikkatli olunmalıdır. Nal üzerine bu 2 kişinin isimleri ve bazı tılsımlar yazılır. Daha sonra Ayetel Kürsi duası da yazılarak bu iki ismin üzerine kapatılır. Ardından nal yanan küllü bir ateşin kenarındaki küle bırakılır. Bu ateş sönmedikçe bu iki kişinin arasındaki bağ kopmayacak, ateşleri sönmeyecektir.

At Nalı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Her ne kadar 2 insanı yakınlaştırmak amacıyla yapılan bir büyü olsa da dikkatli yapılmalı ve yapılırken iyi düşünülmelidir. Zira bu büyüyü yapmak kolay olsa da bozmak bir o kadar zor ve oldukça tehlikelidir.
At nalı büyüsü yapılmış ve bozulmak isteniyorsa bu işlem de yine bir medyum veya hoca yardımıyla yapılmalı ve oldukça dikkatli olunmalıdır. Büyünün bozulması için cinlerle iletişime geçilmesi gerekmekte ve onları kızdırmamaya özen gösterilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde iki taraf da zarar görebilir, istenmeyen kötü olaylar yaşanabilir.

label

About the author

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir