Bakır Levha Büyüsü Nedir?

Bakır Levha Büyüsü Nedir?

İsminden de anlaşılacağı üzere bakır levha büyüsü, bakır levhalar kullanılarak yapılan bir tür bağlama büyüsüdür. En etkili bağlama büyülerinden olan bakır levha büyüsü, Mısır ve Azerbaycan gibi ülkelerde yaygın olarak kullanılan bilinen en eski büyülerden biridir. Ayrılan veya arası bozulan eşler ve sevgililer için yapılan bir büyüdür.

 

Bakır Levha Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Bakır levha büyüsü; arası bozulan ve birbirinden uzaklaşan eşleri veya sevgilileri birbirine yakınlaştırmak, birbirine sıkı sıkı bağlamak için, terk eden eşi veya sevgiliyi geri döndürmek için, evlilikleri veya ilişkisi biten çiftleri tekrar birleştirmek ve birbirine ömür boyu bağlamak için yapılır.

Bakır levha büyüsünün amacı her ne kadar insanın sevdiğini kendisine bağlaması olsa da yanlış yöntemlerle yapılırsa istenmeyen ve ters etkiler gösterebilir. Bu yüzden çok dikkatli yapılması gereken bir büyüdür.

 

Bakır Levha Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bakır levha büyüsü kişilerin isimlerine özel yapılır. Levha üzerine eklenecek birtakım dua ve ayetler her 2 kişinin de yıldızına bakılarak seçilmelidir. Büyünün yapıldığı günün, tarihin ve saatin tılsımları eklenmeli, son olarak bazı aşk tılsımları da eklenerek tamamlanmalıdır.

Levha üzerine yazılırken okunması gereken dualar okunmalı ve yine kişilerin yıldızlarına bakılarak okunacak duaların kaç gün ve kaç defa okunacağı hesaplanmalı, o kadar gün okunmalı ve bakır o kadar gün sıcak ateşte kalmalıdır.

Yazma işlemi sırasında kızgın bir çivi ucu veya ince bir tel kullanılır, işlem bittikten sonra kokulu ve safranlı özel bir mürekkeple yazıların üzerinden geçilir.

Bakır levha büyüsü, yapımı kolay fakat bozması zor bir büyüdür ve bakır üzerine yapılan büyüler etkisini kolay kolay yitirmez. Bu nedenle istenmeyen sonuçların önüne geçilmesi için  büyü çok dikkatli yapılmalıdır.

 

 

label

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir