Kişiyi Değiştiren Büyü

Büyü yöntemi çok eski çağlardan bu yana kullanılmaktadır. Bu yöntem kişinin karakterini ve davranışlarını doğrudan etkiler. Büyü yapılan kişi artık kendisi gibi davranmayacak ve anormal hareketler sergileyecektir. Bunun sebebi büyü yönteminin kişinin iradesini kontrol etmesini önlemesidir. Büyü yapılan kişi artık kendi iradesi dışında tamamen büyünün etkisi altında hareket etmeye başlar ve bu durumdan da haberdar değildir. Bu yüzden büyü yöntemi çok kuvvetli bir yöntemdir. Kişiyi değiştiren büyü gibi tüm büyüler bu yüzden dinimizce yasaklanmıştır. Büyü yapan ve ya yaptıran kişiler mutlaka dinimizde cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yapmaktan uzak durmalısınız.

Kişiyi Değiştiren Büyünün Etkileri

Kişiyi değiştiren büyü yapıldıktan sonra kişi tamamen büyünün amacına göre hareket etmeye başlayacaktır. Özellikle büyü aşk için yapıldıysa kişi istenen kişiye aşık olacaktır. Büyü yapıldıktan sonra kişi artık kendi gibi hareket etmez. Sürekli olarak büyünün yapımında kullanılan üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanarak kişinin davranışlarını istediğiniz yönde değiştirebilirsiniz. Kişiyi rahatlıkla yönlendirebilirsiniz. Bu şekilde kişilerin hayatlarının değişmesini sağlayabilirsiniz. Kişiyi değiştiren büyü çok kuvvetli bir büyü olduğu için çok kısa süre içerisinde etkisini göstermeye başlayacak ve kişiyi tesiri altına almayı başaracaktır.

Kişiyi Değiştiren Büyü Tesir Etme Süresi

Büyülerin belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi artık yavaş yavaş eski davranışlarına geri dönecek, hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu yüzden büyülerin tesir süreleri sona ermeden hemen önce mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilme işlemi gene büyünün yapım işlemleri ile aynıdır. Bunun için de kişi gene medyuma gitmelidir. Ancak bu şekilde büyünün kişi üzerindeki devamlılığı sağlanacaktır. Kişiyi değiştiren büyü yapıldıktan sonra daha kuvvetli bir hal alabilmesi için ekstra olarak ek büyüler de tercih edilebilir. Bu büyüler bağlayıcı büyülerdir. Bağlayıcı büyüler büyünün daha çok kuvvetlenmesini sağlarken aynı zamanda büyünün tesir süresinin da daha uzun olmasını sağlamaktadır. Bu şekilde de büyünün tesir süresinin uzamasını sağlayabilirsiniz. Büyülerin tesir süreleri çok önemlidir. Bu yüzden bu iki yöntemden birini tercih ederek tesir süresini mutlaka uzatmalısınız.

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir