Balmumu Büyüsü

Balmumu Büyüsü Nedir?

Balmumu büyüsü halk arasında oldukça yaygın ve yapılması pratik olduğu için çok tercih edilen büyüler arasında yer alır. İyi veya kötü amaçla yapılmakta olan bu büyü oldukça hassas ve dikkat edilmesi gereken bir büyüdür. Hata yapmaya çok yatkın olan balmumu büyüsü yanlış yapıldığı takdirde ters etkiler meydana getirmektedir. Kötü niyetle yapılma amacı ticari hayatı olumsuz yönde etkileme, ciddi maddi kayıpların yaşanmasına, aile arası huzuru bozma, kişinin saygınlığını ve toplum içinde ki itibarını düşürme olarak niyetler üzerine yapılmaktadır.

İyi niyetle yapılma amacı ise aile arasındaki huzuru düzeltme, muhabbetleri artırma ve kaynaşmak için yapılmaktadır. Her büyüde olduğu gibi balmumu büyüsünü yapma sırasında oldukça tedbirli ve dikkatli yapılması gerekilmektedir. Büyü yapma sırasında hata yapma olasılığı oldukça yüksek ve hata yapıldığı anda çok büyük ters etkilere yol açabilen bir büyüdür.

Balmumu Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyüye yapmaya başlamadan önce balmumundan yapılış insan figürleri hazırlanır. İki tür yapılış seçeneği vardır. İnsan figürlerine iğne batırarak ya da iğnesiz olarak balmumu büyüsü yapılır. Her figür büyü yapılacak kişileri temsil etmektedir. Büyüyü kime yaptırmak istiyorsanız kişinin adı ve annesinin adı mum figürünün birine yazılır. Cuma günü güneş doğarken yada sala vaktinde mum figürlerine bir adet Yasin-i şerif okunur.

Daha sonra mumlara bin adet esma okunur. Büyüyü yaptırdığınız kişi gece yarısından sonra “bu mum nasıl yanıyorsa  sende benim için öyle yan” diyerek mumu yakmaya başlar. 7’de 1’i yandıktan sonra mum söndürülür. Bu işlem 7 gece boyunca saat gece yarısından sonra aynı sözlerle eksiksiz tekrarlanmaktadır. 7 gün bittikten sonra erimiş olan mum ateşe atılarak yine aynı sözler tekrar edilir.

Balmumu Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyünün yapılması kolay ama bozulması bir hayli zordur. Etkili bir büyü olduğundan dolayı uzman medyumlardan yardım almak gerekmektedir. Balmumu büyüsünün yapılış aşamasındaki kuvvetine göre bozulma işlemi de hem zor hem de uzun zaman alabilir. Büyüyü yaptırmadan önce niyetinizden emin olarak dikkatli bir şekilde yaptırmanız gerekmektedir. Aksi takdirde istenmeyen sebeplere yol açabilirsiniz.

label

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir