Bakla Büyüsü

Bakla Büyüsü

Bakla büyüsü bir nevi aşk büyüsüdür. Bakla büyüsündeki amaç ise sevdiğiniz kişiye sahip olmak ve size karşı yanıp tutuşmasını istemektedir. Bunun yanı sıra evli çiftler arasında kavgaların ve soğukluk girmesi durumunda bu büyüye başvurulmaktadır. Çoğu zaman etkili olan bu büyünün yapılması kadar bozulması da zordur.

 

Bakla Büyüsü Nasıl Yapılır?

Halk arasında oldukça etkili ve yaygın olan bir büyü olduğu söylenilir. Yapılması kolay gibi gözüken fakat zor olan bir büyüdür. Birçok yolla yapılabilen büyünün en yaygın olan yolunu kullanacağız.  Bakla büyüsünü yapmak için 40 adet baklaya ihtiyaç vardır. Bir grupta 10 bakla olmak üzere dört gruba ayrılır. İlk 10 baklaya “ Ya Hannan”, ikinci gruba “Ya Mennan”, üçüncü gruba “Ya Gufran”, dördüncü gruba “Ya Sultan” Esmaları okunur. Okunan baklaların arkasına kendinize âşık edeceğiniz kişinin adı yazılır. Daha sonra her bir bakla üzerine 3 adet ihlâs suresi, 3 adet Ayetel kürsi, 3 adet salâvat-ı şerif ve bir adet “Amenerresulu” okunulmaktadır. Her baklaya şu ifade kullanılır:

“Benim aşkımdan yanıp tutuşsun, aşkım onu kavursun ve hemen yanıma gelsin.”

Niyeti edilerek her gece bir tane olmak üzere baklalar ateşe atılır. Bu işlem 40 gece devam etmektedir. 41nci gece içerisinde büyü yapılan kişinin geldiği söylenilmektedir. Bazen daha erken etkisini gösterebilir. Bu durumda büyünün yarım kalmaması için diğer baklalar yakılmaya devam edilir. Kısa süre sonra büyü etkisini gösterecek ve büyü yapılan kişiyle aranızda duygusal bağ oluşturmaya başlayacaktır. Büyünün yarım kalması büyü yapacağınız kişinin aniden sizden soğuyarak geri dönmesine sebep olabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için büyüyü niyetine ve yapılışına uygun bir şekilde yapılması gerekmektedir.

 

Bakla Büyüsü Nasıl Bozulur?

Oldukça etkili ve tesirli olan bu büyü kolay kolay herkes tarafından bozulmamaktadır. Bu konularda uzman medyumlar tarafından yardım almak gerekecektir. Bu tür büyülerin etkisi uzun süre sürmektedir. Büyü tuttuğu andan itibaren bozulmadığı sürece ömür boyu etkisini göstermektedir. Bakla büyüsünü yaptırmadan önce oluşabilecek sorunları göz önünün de bulundurup yaptırmalısınız. Aksi takdirde olacak durumlar için pişman olmamanız gerekir.

 

 

 

 

 

 

 

label

About the author

2 Comments

  1. sinem eda 10 Eylül 2019 Reply
  2. ulaş 11 Eylül 2019 Reply

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir