Büyü İle Sevenleri Birbirine Kavuşturmak

Büyü genellikle kişilerin aşk için tercih ettiği bir yöntemdir. Kişiler sevdiklerine ulaşabilmek için büyü yöntemini kullanırlar. Aşk büyüleri oldukça kuvvetli büyülerdir ve kısa sürede kişiler üzerine tesir ederler. Aşk büyüleri kara büyüler arasında yer alır. Kara büyülerin yapımı oldukça zordur. Genellikle bu büyülerin yapımında üç harfliler kullanılmaktadır. Bu yüzden bu tarz büyüler için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Kendiniz büyüleri yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyülerin olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir. Hatta bazı durumlarda üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Büyü ile sevenleri birbirine kavuşturmak için mutlaka medyuma gitmelisiniz.

Aşk Büyülerinin Kişiler Üzerindeki Etkileri

Büyüler yapıldıktan kısa bir süre sonra kişiler üzerinde etki etmeye başlar. Kişi büyünün tesiri altında artık mantıklı düşünemez ve hareket edemez hale gelir. Bu yüzden özgür iradesi ile hareket edemeyen kişi kısa sürede büyünün etkilerini taşımaya başlar. Özellikle aşk büyülerinde üç harfliler kullanıldığı için sürekli olarak kişi üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde aşk büyülerini kullanarak istediğiniz kişileri birbirine aşık edebilirsiniz.

Aşk büyüsü yapıldıktan sonra  kişilerin bir duygu karmaşası içerisine girdiğini göreceksiniz. Kişi sizden nefret ediyor bile olsa artık büyünün etkisi altında olduğu için size karşı bir sempati duymaya başlayacaktır. Bu sempati giderek aşka dönüşecektir ve kişi sürekli olarak sizin ile birlikte olmak isteyecektir. Bu yüzden aşk büyüleri çok kuvvetli büyülerdir, çok fazla tercih edilme sebebi de budur.  Büyü ile sevenleri birbirine kavuşturmak için  mutlaka büyüyü kendiniz yapmaktan uzak durmalısınız. Medyuma giderek büyüyü yaptırmak sizin için daha iyi olacaktır. Kişiler büyüleri kendileri yapmak istediklerinde ağızlarından yanlış bir kelime çıktığında ya da fark etmeden yanlış bir şey yaptıklarında üç harflilerin kişilere musallat olma gibi bir ihtimali de vardır. Bu durum oldukça tehlikelidir. Bu yüzden olabildiğince büyü yapmaktan uzak durmanız sizin için daha iyi olacaktır. Dinimizde de büyü yapmak çok büyük günahtır ve kesinlikle büyü yapmak yasaklanmıştır. Bu yüzden büyü yapmak ve yaptırmaktan uzak durmalısınız, biz de sizlere büyü yapmayı öğretmiyoruz ve büyü yapmıyoruz.

Sevenleri Kavuşturmak İçin Yapılan Bağlayıcı Tesir Uzatma Büyüleri

Sevenleri kavuşturmak için büyü yapıldıktan sonra kişi büyünün etkisi altında bir süreliğine kalacaktır. Büyü tesirini yavaş yavaş kaybetmeye başlayınca kişi de eski hareketlerine ve hayatına geri döneceği için mutlaka büyünün tekrar yeniletilmesi gerekir. Büyüleri bu şekilde tesir süresi bitmeden önce yenilettiğiniz zaman kişi üzerindeki etkisi devamlılık kazanır. Bu yüzden büyülerin tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyülerin tesir süreleri uzatılsın diye medyumlar yaptırdığınız büyüye ek olarak farklı büyüler de yaparlar. Bu büyülere de bağlayıcı büyüler denilir. Bağlayıcı büyüler diğer büyülere göre çok kuvvetli olmasa da ek olarak yapıldıkları zaman oldukça kuvvetli bir etki oluştururlar ve anında kişiyi etkilerler. Büyü ile sevenleri birbirine kavuşturmak için bağlayıcı büyüleri de tercih edebilirsiniz.

About the author

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir