Ölü Toprağı Büyüsü İle Kişiyi Kontrol Altına Almak

Büyülerin korkunç derecede sonuçları ve insanlar üzerinde etkileri vardır. Bu etkiler büyülerin yapımında kullanılan malzemelere göre çok farklılık gösterir. Özellikle kullanılan malzemeler bulunması zor ise büyünün gücü ve tesir süreside bu doğrultuda artmaktadır.  Büyülerin yapımında kullanılan bir malzeme çeşidi de ölü toprağıdır. Ölü toprağı büyüsü ile kişiyi kontrol altına almak kolaydır fakat büyünün olumsuz yönleri de çok fazladır. Bu büyü korkutucu bir büyüdür. Kişiyi sadece kontrol altına almaz aynı zamanda kişinin ruhunu emer. Bu büyü yüzünden artık kişi yaşayan bir ölüye dönüşmeye başlar. Bu yüzden de bu büyünün yapılması tehlikelidir. Kesinlikle bu tarz insanların hayatını etkileyen büyülerin yapılmasını tavsiye etmiyoruz. Dinimizde de bu yüzden büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaklanmıştır. Bizde büyü yapmıyoruz ve sizlere büyülerin nasıl yapıldığı hakkında açık tariflerde bulunmuyoruz.

Ölü Toprağı Büyüsü Yapıldıktan Sonra Kişide Oluşan Değişiklikler

Ölü toprağı büyüsünün yapımı zor ve tehlikeli olduğu için öncelikle iyi bir medyumdan yardım almalısınız. Bu tarz olumsuz özellikleri olan büyüleri kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Kendiniz ölü toprağı büyüsünü yapmaya kalktığınızda karşı tarafın yaşayacağı etkilerin bir kısmını üstünüze çekmiş olursunuz. Sizde kısa bir süre içerisinde karşı taraf gibi hayaller görmeye başlarsınız. Bu büyü iki taraflı bir büyüdür. Sadece büyü yapılan kişiyi etkilemez ayı zamanda büyüyü yaptıran kişiyi de etkileri sarmaya başlar. Bu nedenle de çok fazla tercih edilen bir büyü değildir. Ölü toprağı büyüsü ile kişiyi kontrol altına almak için medyuma gittiğinizde yakın zamanda ölmüş olan kişinin mezarından alınan bir avuç toprak üzerine tılsımlı sözcükler okunarak büyü yapılır. Fakat büyünün tamamlanması için üç harflilerden yardım alınması gerekmektedir. Büyüyü etkili ve tehlikeli kılan özelliği de budur. Üç harfliler insanlarla dalga geçmeyi çok sevdikleri için büyünün dışında hareket etmeye kalkabilirler. Hatta kişiyi tamamen etkileri altına alıp kendi taraflarına çekme durumları da söz konusu olabilir. Bu yüzden bu büyü oldukça tehlikeli özelliklere sahiptir.

Ölü Toprağı Büyüsü ve Olumsuzlukları

Ölü toprağı büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık bambaşka biri gibi davranmaya başlayacaktır. Artık kendi davranışlarını kontrol altına alamayan kişi tamamen büyünün etkisi ile hareket edecektir. Kişi artık mantıklı düşünemez hale gelir, kendi iradesini kaybeder büyü tamamen kişiye hükmetmeye başlar. Kişinin kaderi artık kendi ellerinde değildir. Büyünün yapımında üç harflilerden yardım alındığı için onlarda sürekli olarak kişiye vesvese vereceklerdir. Kişi artık bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacağı için bambaşka biri olacaktır. Ölü toprağı büyüsü ile kişiyi kontrol altına almak bu kadar kolaydır. Fakat her şey istediğiniz gibi gitmeyebilir. Kısa sürede kişi çığırından çıkacaktır. Gördüğü hayaller ve üç harflilerin baskısı yüzünden kişi aklını kaçıracak duruma gelir. Bu büyünün sonucunda pek ok kişinin canına kıydığı da görülmüştür. Ayrıca büyünün bozulması da imkansız denecek kadar zordur.

Ölü Toprağı İle Yapılan Büyünün Tesir Süresi ve Büyünün Bozulması

Bu büyünün tesir süresi belirsizdir. Çok uzun süre kişi üzerinde etkileri görülür. Büyü bir şekilde bozulsa bile kişi bir süre daha büyünün etkisi altından çıkamayacaktır. Ölü toprağı büyüsü ile kişiyi kontrol altına almak isteyenler mutlaka bunları düşünerek bu büyüyü yaptırmalılardır. Büyünün çok fazla olumsuz yönü olduğu gibi bir insanın canına kıymasına da sebep olabilirsiniz. Bu yüzden bu ölü toprağı ile yapılan büyüyü yaptırmaktan uzak durmalısınız. Aynı şekilde büyüden mutlaka sizde etkileneceksinizdir.

label,

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir