Büyüyle Kıskançlık Gidermek

Büyü genellikle insanların sevdiklerine ulaşabilmek için tercih ettikleri bir yöntemdir. Büyüyle kişilerin davranışlarını ve duygularını kontrol altına alabilirsiniz. Bu yüzden bazı büyüler kişilerin kıskançlık veya sinir gibi duygularını değiştirmek için de kullanılmaktadır. Büyüyle kıskançlık gidermek mümkün mü denildiğinde bu yöntemle eşinizin yada sevgilinizin duygularını kontrol altına alabilirsiniz. Eşiniz sizi çok fazla kıskanıyor ise size güvenmesi için büyü yaptırabilirsiniz. Bu sayede eşiniz artık eskisi kadar sizi kıskanmayacak size güvenecek ve sizi sıkmayacaktır. Bunun için ak büyülerden olan kıskançlık giderme büyüsünü tercih edebilirsiniz.

Büyünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Ak büyüler kara büyüler kadar tehlikeli ve uzun süreli olarak kişiler üzerinde etki etmez. Genellikle bu büyüler iyi bir amaç için yapılmaktadır. Kıskançlık gidermek için de ak büyüleri tercih etmelisiniz. Bu büyülerin yapılışları kolay olsa da mutlaka bir medyuma giderek büyüleri yaptırmanız gerekmektedir. Büyüler ne kadar kolay olursa olsun yanlış bir şey yaptığınızda olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden kendiniz büyü yapmaya kalkmamalı mutlaka bir medyuma giderek büyü yaptırmalısınız. Büyüyle kıskançlık gidermek için medyuma gittiğinizde eşinize ait olan bir eşya üzerine ya da muska üzerine büyü yapılacaktır. Bu eşyanın ya da muskanın mutlaka eşinizin yakınında bir yere güzel bir şekilde saklanması gerekmektedir. Bu şekilde büyü tesirini göstermeye başlayacaktır. Büyüyle kıskançlık gidermek bu şekilde gerçekleşir. Bu muskanın ve ya eşyanın hiçbir şekilde bulunmaması gerekmektedir. Eğer büyülü eşya kaybolur veya evden dışarı çıkar ise kişi büyünün etkisi altından çıkacak ve eski davranışlarına geri dönecektir.

Kıskançlık Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Kıskançlık büyüsü gibi ak büyülerin tesir süreleri diğer büyülere nazaran daha kısadır ve bu tesir süresi sona erdiğinde kişi artık eski davranışlarına ve hayatına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka bu büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanır ve kişi büyünün etkisi altında hareket etmeye devam edecektir. Büyüyle kıskançlık gidermek için ek olarak büyünün tesiri artsın  diye bağlayıcı kuvvetli büyüler de tercih edebilirsiniz. Bu büyüler ile ak büyünün tesir süresi daha uzun olacaktır.

label,

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir