Kişiyi Olumsuz Etkileyen Büyüler

Büyülerin hepsi birbirinden farklıdır ve farklı materyaller kullanılarak yapılır. Özellikle pek çok farklı etkiye sahip aşk büyüsü vardır. Bu aşk büyüleri yapılış şekillerine göre farklılık gösterse de belli süreler ile kişiler üzerine etki eder. Kapan büyüsü gibi aşk büyüleri tesirleri oldukça kuvvetli büyülerdendir. Özellikle bu büyüleri kullanarak istediğiniz kişiyi kolaylıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Büyüler genel olarak aşk için yapılmaktadır. Kişiyi olumsuz etkileyen büyüler de aşk için kişinin duygularını değiştirme için yapılan bir büyüdür. Bu büyü oldukça kuvvetlidir ve kişinin anında hayatını değiştirecektir. Bu yüzden bu büyüyü kendiniz yapmaya kalkmamalı ve mutlaka iyi bir medyuma giderek büyüyü yaptırmalısınız.

Kişiyi Olumsuz Etkileyen Büyülerin Kişi Üzerindeki Etkileri

Kişi eskisi gibi mantıklı düşünemez olur ve kısa sürede size aşık olacaktır. Özellikle bu büyülerin yapımında üç harfliler kullanıldığı için kişi üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlar ve kısa sürede sizi düşünmeye başlayacaktır. Kişi büyünün etkisi ile size olan aşkını söyleyecek ve sürekli olarak sizinle beraber olmak isteyecektir. Bu yüzden bu kapan büyüsü oldukça kuvvetli bir büyüdür. Büyünün yapımında kişiye ait olan özel bir eşya kullanılır ya da muskaya yazma yöntemi uygulanmaktadır. Kişiyi olumsuz etkileyen büyüler kişinin tamamen halini hareketini değiştirir ve bu değişikliği de kişinin çevresi anında fark edecektir.

Kişiyi Olumsuz Etkileyen Büyünün Tesir Süresi

Bu büyü kuvvetli bir büyü bile olsa belli bir süresi ve kişi üzerinde etki etme durumu vardır. Her büyünün belli bir tesir süresi olduğu için bu büyünün de tesir süresi sona erdiğinde kişinin üzerindeki büyünün etkileri yavaş yavaş ortadan kalkacaktır. Bu yüzden kişi kısa sürede eski davranışlarına ve hayatına geri dönecektir. Bu büyünün tesir süresi sona erdiğinde kişi asıl hissettiklerinden dolayı sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün devamlılığının sağlanması gerekmektedir. Kişiyi olumsuz etkileyen büyüler yeniletilerek devamlılığı sağlanabilir. Bu şekilde kişinin sürekli olarak büyünün tesiri altında olmasını sağlayabilirsiniz ve kişi sizi sevmeye devam edecektir. Bu şekilde tesir süresi uzatılabilir.

label, ,

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir