Eşek Dili Büyüsü

Eşek Dili Büyüsü

Eşek dili büyüsü, bir nevi dil bağlama büyüsüdür. Kara büyü sınıfına girdiği için oldukça tehlikeli bir büyüdür. Genellikle asi eşlerin dillerini bağlamak için yapılır. Bunun bir amacı vardır oda eşinin sözünden çıkmasını istememe durumudur. Dil bağlamalarda farklı birçok yöntem olduğu gibi eşek dili büyüsünde de adından anlaşılacağı üzere eşek dili gerekmektedir.

Eşek dili büyüsünde bireylerin kendi başlarına bir büyü gayreti içerisinde girmemeleri önemle rica olunur. Büyüler sınıfında kara büyü statüsünde ki bu büyü oldukça tehlikeli ve yanlış kullanımlarda dönüşü olmayan sonuçlara neden olabilir. Ölümle sonuçlanabilen hatta dilin geriye kaçması gibi bazı trajik sonuçlarda meydana gelmiştir.

Alimlerin notlarında büyü şöyle anlatılmaktadır.

“Eşeklerin iradeleri aşikar derecede ortadadır. Eşeklerin dilleri üzerine birçok büyü denemeleri notlarımız arasında mevcutken içlerinden en korkunç ve hızlı etki eden büyü özelliği taşımaktadır. Eşlerin evlerine bağlı kalması için birçok kadın bu büyüye başvurmuş bizlerden şifa dilemiştir. Allah’ın izni ile bu büyüleri orantılı şekilde sunduk ve başarılara ulaştık. Doğru kişiler tarafından uygulanmaması halinde büyük tehlikelere neden olabilir”

Notları okuduktan sonra birçok medyum bu büyüyü yapmaktan vazgeçmiştir. Lakin büyüyü halen uygulayan medyumlar bulunmaktadır.

Eşek Dili Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eşek dili büyünde eşinizin rızası olmadan onu eve bağlamak, sözünüzden çıkmamasını sağlamak için kullandığınız bu büyüde geri bozdurmak isteseniz dahi etkileri halen görünmeye devam edecektir. Etkilerinin görünmesi sizleri bir hayli rahatsız edebileceği gibi ters tepmesi halinde daha kötü sonuçlara neden olabilmektedir.

Bu büyüde Tere Keyf suresi eşek dili üzerine defalarca okunmalı niyetinizle içinizde ki rahatlama tamamlanınca dili suya atıp haşlamalısınız. Dilin piştiğinden emin olduğunuz zaman sudan çıkartıp ekmeğin üzerine sürmelisiniz. Ekmeğin üzerinde sürülen dil eşinize birkaç lokmada yedirmelisiniz ki etkisi hızlı olsun. Eşek dili büyünde eşinizin sizi aldattığını düşünüp engellemek için yapılabilecek büyüler arasındadır fakat kontrolü şekilde uygulanmazsa büyük sorunlara sebebiyet verecektir.

Medyumdan destek almayı kesinlikle unutmayınız.

label

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir