Güzellik Büyüsü

Güzellik Büyüsü

Güzellik büyüsü, kendi dış görünüşünü beğenmeyen kadınların kendilerini dışarıya güzel göstermek için uyguladıkları büyüdür. Bu büyüde kadınlar birbirleri arasındaki rekabeti özellikle bir erkek üzerine güzellik büyüsü yaptırabilmektedir.

Erkeğini başkasına kaptırmak istemeyen kadınların doğrudan uyguladığı ve başarılar elde ettiği bu büyüye ulaşabilmek oldukça zordur. Medyumların çoğunun büyü işlevselliğini bilmediği için maalesef sonuçları iç açıcı olmamaktadır. Deneme yanılma yöntemine giden medyumlardan lütfen uzak durunuz.

Güzellik büyüsünde karşınızdaki kişinin sizi nasıl görmesini istiyorsanız öyle görmesine sebep olabilirsiniz. Aynı zamanda bunu tüm dünya geneli içinde yapabilirsiniz. Bunu yapabilmeniz için alanında oldukça bilgili bir medyum bulmanız gerekmektedir ki buna şuan zaten sahipsiniz.

Güzellik büyüsü üzerine yapılan çalışmalar üzerine birçok çift birliktelik kazanmış ve makyaj için harcanan saatler beraber vakit geçirilmelere adanmıştır.

Güzellik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Güzellik büyüsü görünmek istediğiniz kişi veya belirli bir profili kağıda çizmeniz gerekmektedir.  Fotoğrafı da olabilir görünmek istediğiniz kişinin. Sizleri olduğunuzdan farklı görünmenizi sağlayacak nadir birkaç büyü arasında yer alan güzellik büyüsü, cazibe büyüsüne de kısmen benzese de güzellik büyüsü biraz daha masumene kalmaktadır.

Güzellik büyüsünde daha önce cadılar ve kötü büyücülerin kendi çirkinliklerini kapatmak için kullandıkları birkaç sihirli toz ile sağladıkları bilinmektedir. Ele geçirilen notlarda cadıların hazırladıkları iksiri çöl üzerinde ayak değmemiş kumlardan toplayıp karıştırdıklarını o kum tanelerini daha ince hale getirerek üzerine değdiği an buharlaşan bir kıvama getirmişlerdir. Buharlaşan taneler sizi belirli sürelerde güzellik sağlamaktadır. Alimlerin bu konular hakkında yazdıkları birkaç not olsa da cadıların bu gibi işlemlerde gerçekten başarılı oldukları bilinmemektedir.

“Tarih 1325 Nevada civarlarında bir mağaradayız, burada cadı kalıntıları var fakat çok eski, güzellik büyüsü yapıldığı konusunda bazı şüphelerimiz var fakat yinede emin değiliz. Buharlaşan tozlardan iz arıyoruz fakat birkaç parıltıdan başka bir şey yok neyden nasıl yapıldığını araştırıyoruz fakat burada çürümüş elmalar var buda kara büyü demek o yüzden fazla bir şeye dokunmadan buradan çıkma kararı aldık.”

Bu notları Kanada’da bir antikacıda ki bir eski defterden çevirme ile günümüze geldiğine dair ufak kıstaslarda mevcut.

label

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir