Sicim Büyüsü

Sicim Büyüsü

Sicim büyüsü, bir nevi bağlama büyüsü niteliği taşımaktadır. Sicim büyüsünün yaptırmak isteyen kişilerin gönüllerinin birbirine bağlı olması amaçlanır. Birlikte sorunların üstesinden gelmek ve beraber ayrılmamak için yaptıran kişilerde vardır. Anlaşmalar ile yapılan büyü olduğu gibi anlaşma olmadan da tek taraflı da yapılabilmektedir.

Yıllar içerisinde araştırılan birçok sicim büyüsü şekli vardır fakat sicim ipi dediğimiz bir ip ile yapılmaktadır. Büyünün ailelerin evlatlarının eve bağlı kalması için yaptırıldığı da bilinmektedir. Sicim büyüsünün yapılabilmesi için kesinlikle bir medyum veya hocaya başvurmanız gerekmektedir.

Sicim büyüsünde bir farklı amaç ise düşmanlar için dil bağlama olarak kullanılmasıdır. Göz bağlamak içinde kullanılabilen bu büyü kara büyü statüsüne girebilmektedir eğer kötü amaçlar için kullanılırsa.

Sicim Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sicim büyüsü yapılırken sicim ipi ve ipin tamamen temiz olmasına özenle dikkat edilmesi gerekmektedir. Sicim ipinin normalde bazı hocalar bir ip ile yaparken genellikle büyünün sıkı tutması için üç ile yedi ip arasında değişiklilik göstermektedir. İp sayısı genellikle tek sayılar kullanılarak yapılır ki tek çift olsun niyeti yapılır. Büyü içerisinde hocanın ipe niyetlenip okuyacağı birçok duanın yanı sıra sizlerinde niyetlerinizi sıkı tutması gerekmektedir. Büyünün uygulanacağı odada kesinlikle pis bir ortam olmaması gerekmektedir. Sicim büyün de makineden yeni çıkmış temizlik kokan çamaşırlar ile yapılmalıdır. Vücut temizliği olmayanların acil şekilde vücut temizliği yapmaları gerekmektedir. Vücut temizliği yapıldıktan sonra büyü uygulanmalıdır.

Gusül abdesti olmayan kişilerin kesinlikle bu büyüye yaklaşmamaları gerekmektedir. Aksi durumların olması halinde büyü tamamen ters tepebilir ve büyük sorunlara sebebiyet verebilmektedir.

Apollo büyülerinde sicim büyüsünü kullanmaktan kaçındığını belirtmiştir. Notları arasında şöyle küçük kısımlar yer almaktadır. Sicim büyüsü yapılırken şahit olduğum yaratıklar eğer bir hata yapsam beni öldüreceklerdi. Hata yapmayı göze almak yerine büyüden vazgeçtim. Güçlü bir urgan ipi sicim adı verilerek yapılan büyüde ip ile boğulmanın riskinden kaçındım sadece demiştir.

Kesinlikle evinizde denemeyiniz bilgili bir medyum veya hoca eşliğinde büyüyü yaptırabilirsiniz. Aksi halde ters tepebilir ve ölümlere sebebiyet verebilir.

label

About the author

One Comment

  1. Bilge 8 Ekim 2019 Reply

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir