Kara Büyülerden Kilit Büyüsü

Kara büyüler en kuvvetli büyülerdir ve kısa sürede etki ederek kişileri tesiri altına alırlar. Bu yüzden de en çok tercih edilen büyülerdir. Genelde aşk amacı ile kullanılan bu büyülerin yapılış şekilleri oldukça farklıdır. Farklı materyaller kullanılarak kişiler üzerindeki etkilerinin artması sağlanır. Özellikle aşk büyüleri için bağlama teknikleri çok fazla tercih edilmektedir. Bu bağlama büyülerinin yapımında kullanılan materyaller kişilerin size bağlanmasını sağlar. Genelde kilit kullanılarak bağlama büyüsü yapılır. Kilit büyüsü oldukça güçlü bir büyüdür ve yapılışı da oldukça zordur. Bu yüzden mutlaka büyülerin yapımı için medyuma gitmelisiniz. Bu tarz tesiri kuvvetli yapılması zor büyüleri kendiniz yapmaya kalktığınızda eğer yanlış bir şey yaparsanız büyünün tüm kötü özelliklerini üzerinize çekersiniz, ayrıca bu tarz güçlü büyüler üç harfliler kullanılarak yapıldığı için de mutlaka dikkatli olunması gerekmektedir. Kara büyülerden kilit büyüsü yapımı sırasında kişilere üç harfliler musallat olabilir. Fakat dinimizce büyü yapmak ve yaptırmak en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden büyü yapmanızı ve yaptırmanızı da tavsiye etmiyoruz. Bizde büyü yapmıyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Kara Büyülerden Kilit Büyüsünün Yapılış Şekli

Kilit büyüsü için ilk olarak medyum bir asma kilit üzerine büyü yapılacak olan kişinin ismini ve daha sonra sizinkini yazar. Bu büyülü asma kilit üç harflilerin yardımı ile kilitlenir ve büyülü sözcükler söylenir. Büyü bu şekilde tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra kişiler üzerine etki etmesi için mutlaka kişinin evinde bir yere büyülü kilidin saklanması gerekmektedir. Kara büyülerden kilit büyüsü kişinin evinde durduğu sürece tesirini gösterecek bir büyüdür. Büyü kişi üzerinde etki etmeye başladığında kişinin davranışları büyü doğrultusunda değişmeye başlayacaktır. Kişi artık kendi normal davranışları dışında hareket edecektir. Kişi artık kendi iradesi dışında hareket edeceği için kısa sürede size aşık olacaktır. Kişinin bu davranışlarını vesveselerde etkiler. Üç harfliler sürekli olarak kişiye vesvese verirler. Büyünün en güçlü yanı da budur. Bu şekilde büyü kişi üzerine çok daha hızlı bir şekilde nüfus eder ve etkisini tesir süresi boyunca sürdürmeye devam eder.

Kara Büyülerin Kişiler Üzerindeki Tesir Süresi

Kara büyüler ne kadar güçlü etkilere sahip olsalar da belli bir süre boyunca kişiler üzerinde etki ederler. Bu tesir süresi sona erdiğinde artık kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa sürede normal davranışlarına geri dönecek ve sizi de terk edecektir. Bu tarz bir durum ile karşılaşmamak için mutlaka büyünün tekrar edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Eğer büyü belli süreler ile yeniletilir ise devamlılığı sağlanır ve kişi üzerindeki etkisi de böylelikle devam edeceği için kişi sizi sevmeye devam edecektir. Kara büyülerden kilit büyüsü tesir süresi sürekli olarak kontrol edilmelidir. Ancak bu şekilde büyünün tesir süresinin geçmeden önce yeniletilmesi sağlanır.

Kara Büyülerden Kilit Büyüsünün Bozulması

Kara büyülerden kilit büyüsü çok etkili bir büyü olduğu için kolay kolay bozulmaz. Bu büyünün bozulması için ilk olarak büyülü asma kilidin bulunması gerekmektedir. Asma kilit bulunduktan sonra kilit üzerindeki büyünün bozulması sağlanabilir.  Büyü bozulması zor olduğu için mutlaka çok iyi bir medyuma gidilmesi şarttır. Kişiler kesinlikle kendileri büyüyü bozmaya kalkmamalıdırlar. Kara büyülerden kilit büyüsü bozulması sırasında da üç harflilerin kişilere musallat olduğu görülmüştür. Bu yüzden mutlaka iyi bir medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamak sizin için çok daha iyi olacaktır. Ancak bu şekilde güçlü kara büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

label,

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir