Sevgiliyle Evlenmek İçin Aşk Büyüsü

İnsanlar genelde sevdikleri kişiye ulaşamadıkları için ya da sevdikleri kişi ile evlenebilmek için büyü yöntemini tercih ederler. Sevgilinizin aklında ir türlü evlilik fikri yok ise onun bu fikirlerini büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Büyüler insanların duygu ve düşüncelerini kontrol altına alan bir yöntemdir. Bu yüzden de dinimizde bu yöntem yasaklanmıştır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yapmanızı tavsiye etmiyoruz ve bizde büyü yapmıyoruz. Sevgiliyle evlenmek için aşk büyüsü yapıldıktan kısa bir süre sonra sevgilinizin duygularındaki ve fikirlerindeki değişimleri gözlemleyeceksiniz.

Evlilik İçin Büyü Nasıl Yapılır?

Sevdiğiniz kişi ile evlenebilmek için büyü yöntemini tercih ediyor iseniz mutlaka medyuma ya da hocaya gitmelisiniz. Kendiniz hiçbir şekilde büyü yapmaya kalkmamalısınız. Kişiler büyüleri kendileri yapmaya kalktıklarında farkında olmadan yanlış bir şey yaptıklarında büyünün tüm kötü yönlerini üzerine çekerler. Hatta bazı durumlar da üç harflilerin kişilere musallat olduğu durumlarla d karşılaşılmıştır. Bu yüzden mutlaka bir medyuma ya da hocaya giderek büyüyü yaptırmanız sizin için çok daha iyi olacaktır. Sevgiliyle evlenmek için aşk büyüsü yapılması için mutlaka sevgilinize ait olan bir eşyayı medyuma götürmeniz gerekmektedir. Kişiye ait olan bu eşya üzerine büyü yapılır ve kişi büyünün etkisi altına girer. Bu büyülü eşya kişinin evinde durduğu sürece etkileri devam edecektir. Bu evlilik büyüsü sayesinde üç harfliler sürekli olarak sevdiğiniz kişiye sizinle evlenme fikrini fısıldayacaklardır. Bu şekilde kişi sürekli olarak bu fikirle yaşamaya başlar ve kısa süre içerisinde evlenmeye karar verecektir.

Evlilik Büyüsünün Kişi Üzerinde Etki Etme Süresi

Evlilik büyüsü kişi üzerinde etkili olacaktır evet ama belli bir süre boyunca bu etki devam eder. Kişiyle evlenebilmek için mutlaka büyünün tesir süresinin uzatılması gerekmektedir. Tesir süresini uzatmak için büyüyü sürekli olarak yeniletmeniz gerekir. Büyüyü yeniletmek için de gene aynı medyuma gitmeniz ve büyüyü aynı şekilde yaptırmanız gerekir. Sevgiliyle evlenmek için aşk büyüsü yeniletildiğinde kişi sürekli olarak evlilik düşüncesiyle yaşamaya başlayacağı için kısa sürede istediğiniz amaca ulaşacaksınızdır.

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir