Tesiri Uzun Süren Sevdiğine Kavuşturan Aşk Büyüsü

Büyülerin yapılış amacı genelde hep aşk içindir ve aşk büyülerinin tesirleri de oldukça kuvvetlidir. Aşk büyüleri tesir süresi diğer büyülere göre çok daha uzun sürmektedir. Bu yüzden de bu büyülerin yapımı oldukça zordur. Tesiri uzun süren sevdiğine kavuşturan aşk büyüsü yapılması için kişiler kesinlikle medyuma gitmelilerdir. Bu tarz güçlü büyülerin ters tepmesi durumunda kişiler büyüden olumsuz yönde etkileneceklerdir. Bu yüzden de mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmayı tercih etmelisiniz. Büyü yapıldıktan sonra istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Yapıldıktan Sonra Kişideki Davranış Değişiklikleri

Aşk büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık tamamen kontrolünü kaybeder ve iradesi dışında hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişi artık kararlarını kendisi veremez ve size kısa sürede aşık olacaktır. Kişi size aşık olduğunda büyünün etkisi altında davranacağı için bu gerçek bir aşk değildir. Büyünün etki süresi boyunca kişi size aşık biri olarak kalacaktır fakat etki süresi sona erdiğinde ise kişinin davranışları eskiye dönecektir ve kendi kararlarını kendi verdiği için sizi de terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Büyünün tesir süresi kontrol altına alındığında sürekli olarak kişinin sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Tesiri uzun süren sevdiğine kavuşturan aşk büyüsü tesir süresinin uzatılması için büyünün mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için gene aynı medyuma giderek büyüyü gene aynı şekilde yaptırmanız gerekmektedir. Ayrıca büyünün tesir süresini uzatmak için farklı yöntemlerde kullanılmaktadır. Bunlardan biri muska yöntemi iken bağlayıcı büyülerde kullanılarak tesir süresi kontrol altında tutulabilir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de sizi bir ömür boyu sevmesini sağlayabilirsiniz. Aksi taktirde büyü yeniletilmediğinde kişi sizi anında terk edecektir.

Aşk Büyülerinin Yapılış Şekilleri

Aşk büyüleri yapılırken genelde kişiye ait olan herhangi bir eşya üzerine büyü yapılmaktadır. Ayrıca muskaya büyü yazma yöntemi kullanılarak da büyü yapılabilir. Bu yöntem çok daha uzun süreli olarak kişiler üzerinde etki eder. Tesiri uzun süren sevdiğine kavuşturan aşk büyüsü için muskaya yazma yöntemini tercih edebilirsiniz.

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir