Domuz Yağı İle Ayırma Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü ile Eşleri Ayırma

Ayrılık büyüleri çok tesirlidir ve çok kısa süre içerisinde kişiler üzerinde etki ederek insanların davranışlarının değişmesini sağlar. Bu şekilde büyü yöntemini kullanarak evli çiftlerin kısa süre içerisinde birbirlerinden soğumalarını sağlayabilir ve sevgililerin ilişkilerinin bitmesine neden olabilirsiniz. Büyü yöntemi çok tesirli bir yöntem olduğu için kişilerin duygu ve düşünceleri anında değişecektir. Bu yüzden bu tarz büyüler çok sık tercih edilmektedir. Domuz yağı ile ayırma büyüsü yapıldıktan sonra kişiler artık birbirlerine karşı soğuk davranacaklardır ve kısa zamanda birbirlerinden nefret eder duruma gelerek ayrılık kararı alırlar. Bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Uygulanır

Bu büyünün uygulanması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiçbir şekilde kişi kendi başına bu yöntemi uygulamaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altına girer ve olumsuz yönde büyüden etkilenecektir. Bu yüzden medyuma gidilerek büyü yaptırılmalıdır. Medyum büyünün yapımı için domuz yapı kullanır. Bu domuz yağının mutlaka kişilerin evinde bir duvara ya da kapıya sürülmesi gerekmektedir. Büyü ancak bu şek,ilde kişiler üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Aksi taktirde kişiler büyünün etkisi altına girmezler. Büyü etkisi ile kişiler artık birbirleri ile en ufak sebepten bile kavga eder hale gelirler. Bu şekilde Domuz yağı ile ayırma büyüsü kişiler üzerinde etkisini gösterecektir.

Domuz Yağı Büyüsünün Tesir Süresi Ne Kadardır

Domuz yağı büyüsü etkili bir büyüdür fakat belli bir süre boyunca tesir süresi kişiler üzerinde duracaktır. Bu yüzden mutlaka belli bir süre sonra mutlaka büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkar ve kısa zamanda eski davranışlarına geri döneceği için sevdiği insanla da yeniden birlikte olacaktır. Domuz yağı ile ayırma büyüsü bu yüzden mutlaka yeniletilmelidir. Yeniletilme işlemleri için kişi gene aynı medyuma gitmeli ve aynı şekilde büyünün yapılmasını sağlamalıdır. Bu şekilde büyü kişi üzerinde tekrardan tesir etmeye başlar. Büyünün kalıcılığı için ara ara büyünün tesir süresinin mutlaka kontrol edilmesi gerekir. Böylece büyü devamlılık kazanacak ve kişilerin barışmasını engellemiş olacaksınızdır.

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir