Basiret Bağlama Büyüsü

Basiret Bağlama

Büyüler kişilerin amaçlarına ulaşabilmek için tercih ettikleri mistik bir yöntemdir. Bu yöntemle istediğiniz kişinin hayatını kontrol altına alabilir ve onu istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Özellikle bazı büyülerin gücü diğerlerine nazaran çok daha büyüktür ve kısa sürede etki etmektedir. Bu büyülerden biri de basiret bağlama büyüsüdür. Basiret bağlama büyüsü  yapıldıktan sonra kişi artık hayatı ile ilgili kararları alamaz hale gelir ve kendi özgür iradesini kullanamaz. Bu yüzden kısa süre içerisinde büyünün etkisi altına girerek hareket edecektir.  Bu büyü kişinin basiretinin bağlanmasını sağlar ve kişinin hiçbir şekilde işleri normal bir şekilde ilerlemez, hep olumsuzluklar ile karşı karşıya kalacaktır.

Basiret Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Basiret bağlama büyüsü yapımı için kişilerin muhakkak medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişiler kendi başlarına büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini kişiler üzerlerine çekeceklerdir. Medyuma gittiğinizde kişi üzerine bir muska yazılır. Bu muska içerisine basiret bağlama büyüsü yazılır ve muskanın kişinin evinde bir yere güzelce saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde tesir etmeye başlayacaktır. Basiret bağlama büyüsü yapıldıktan sorma muskanın hiçbir şekilde açılmaması ve kaybolmaması gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün kişi üzerindeki tüm etkisi ortadan kaybolur ve büyü bozulur.

Basiret Bağlama Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etki Etme Süresi

Basiret bağlama büyüsü güçlü bir büyü olduğu için uzun süreli olarak kişi üzerinde etkileri görülmektedir. Fakat büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi ortadan kaybolduğunda ise büyü kişi üzerindeki etkisini yitirecektir ve artık kişi normal hayatını yaşamaya kaldığı yerden devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacaktır.  Basiret bağlama büyüsü yapıldıktan sonra yeniletilmesi için de kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişiler kesinlikle kendileri bu büyüyü yenilemeye kalkmamalıdırlar. Büyü yeniletilme işlemleri büyü yapımı ile aynı şekilde olmalıdır. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra büyünün etkileri kişi üzerinde sürmeye devam edecek ve kişinin hayatı gene olumsuz bir şekilde ilerleyecektir.

About the author

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir