Papaz Büyüsü ile Ayırma

Ayırma Büyüsü

Büyüler genellikle kişilerin sevdiklerine kavuşabilmeleri için uygulanan bir yöntem olsa da kişileri birbirlerinden ayırmak için de kullanılmaktadır. Bu yöntem ile kişilerin duygularını rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Büyü yöntemi kullanarak evli çiftlerin bile birbirlerinden kısa süre içerisinde soğumalarını sağlayabilirsiniz. Papaz büyüsü çok güçlü kara büyülerden biridir. Bu büyü yöntemini kullandıktan sonra istediğiniz kişilerin arasına soğukluk sokabilirsiniz. Papaz büyüsü ile ayrılık için kişiler kendileri bu yöntemi kullanmamalıdır. Kişi internetten okuduğu bilgilere göre büyüyü yapmaya kalktığında yanlış bir ifade kullanır ise büyü ters dönecek ve kişiyi etkisi altına alacaktır. Bu yüzden mutlaka bu büyünün yapım işlemleri için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir.

Büyünün Yapım İşlemleri

Papaz büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde çifte ait olan bir çarşaf üzerine büyülü sözcükler okunur ve bu çarşaf tekrar kişilerin yatağına serilmelidir. Bu şekilde büyü tamamlanmış olur. Büyünün yapımı sırasında medyum üç harflilerden yardım aldığı için onlar sürekli olarak çifte vesvese verecektir. Bu yüzden de kişiler artık sürekli olarak bu vesveselere göre hareket etmeye başlar. Artık çift sürekli olarak kavga edecektir. Kavga etmeleri için ortada bir sebep yokken bile tartışacakları için kısa süre içerisinde birbirlerinden soğuyacaklardır. Bu Papaz büyüsü ile ayrılık gerçekleştirilmiş olur ve kısa sürede bu yöntemi kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz.

Papaz Büyüsünün Bozulması Zor mudur?

Papaz büyüsünün bozulması oldukça zordur. Kişilerin yatağı üzerine yapılan bu büyünün gücü çok büyüktür. Diğer ayrıma büyülerine göre de tesir süresi oldukça uzun sürmektedir. Bu büyünün bozulması için kişiler kendileri herhangi bir şey yapmamalıdırlar. Büyü üç harfliler kullanılarak bozulmaktadır. Bu yüzden mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekir. Aksi taktirde kişilere üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşılaşılabilmektedir. Medyuma gidildiğinde mutlaka büyülü çarşafında götürülmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyünün bozulması sağlanır. Papaz büyüsü ile ayrılık çok hızlı etki eden bir büyü olduğu için büyünün olduğu fark edilince hemen bozulması için medyuma gidilmesi gerekmektedir. Kişiler üzerindeki büyü etkisi büyü bozulsa bile yavaş yavaş ortadan kalkacaktır. Bu yüzden de kişiler bir süre daha birbirlerine soğuk davranacaklardır.

About the author

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir