Sabun Büyüsü İle Sevenleri Birbirinden Ayırmak

Büyüler çok tehlikelidir ve genelde üç harfliler kullanılarak yapılır. Bu yüzden dikkatli olunmazsa eğer kişilere üç harflilerin musallat olduğu görülmüştür. Büyüleri yaptırmak için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Hiçbir şekilde evde kendiniz herhangi bir büyüyü yapmaya kalkmamalısınız. Sadece üç harflilerin musallat olması durumu değil aynı zamanda kişiler bu durumda büyünün olumsuz özelliklerini de bir mıknatıs gibi üzerlerine çekeceklerdir. Sabun büyüsü ile sevenleri birbirinden ayırmak oldukça kolaydır. Bu büyü oldukça tehlikeli bir voodoo büyüsüdür. Geçmişte bu büyü bir bez bebek kullanılarak yapılmaktaydı. Günümüzde ise sabun kullanılarak yapılmaktadır. Bu büyü ile bir kişinin kontrolünü rahatlıkla ele alabilirsiniz. Özellikle kişinin iradesini ortadan  kaldıran karar vermesine engel olan bir büyü olduğu için oldukça korkutucu etkilere sahiptir. Dinimizde de bu yüzden büyü yapmak kesinlikle yasaklanmıştır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yapmak yerine doğal yollar ile sevdiğiniz kişiye ulaşmayı denemek sizin için çok daha iyi olacaktır. Bizde büyü yapmıyoruz ve sizlere büyü tarifi vermiyoruz.

Sabun Büyüsü Yaparak Çiftleri Ayırmak

Sabun büyüsü için medyuma gittiğinizde bir sabun üzerine çiftin isimleri yazılarak büyülü sözcükler söylenir. Üç harflilerinde yardımı ile bu büyü tamamlanmış olunur. Büyü tamamlandıktan sonra bu sabun büyüyü yaptıran kişinin yanına durmak zorundadır. Büyü süresi boyunca artık çiftin arası yavaş yavaş bozulmaya başlar. Çift en ufak bir problemde bile çok büyük kavgalar etmeye başlayacaktır. Artık bu kavgaların sayısı çok fazla olacağı için kısa sürede çift birbirinden nefret eder duruma gelir ve kısa sürede ayrılık kararı alacaklardır. Sabun büyüsü ile sevenleri birbirinden ayırmak için kişinin sabunu çok iyi bir şekilde muhafaza etmesi gerekmektedir. Sabuna herhangi bir şey olduğunda çift artık özgür iradesi ile hareket edecek ve birbirlerini sevmeye devam edeceklerdir. Bu yüzden büyülü sabunu çok iyi bir şekilde korumanız gerekir. Bu büyü kara büyüler arasında yer alan oldukça güçlü bir büyü olduğu için uzun süreli olarak çift üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır. Fakat bu büyün de belli bir etki süresi vardır ve bu etki süresi sona erdiğinde artık çift eski hallerine geri dönecektir. Bu durumu önlemek için mutlaka büyünün tesir  kuvvetine ve süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresi bitmeden önce mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir.

Sabun Büyüsünün Tesir Süresi

Sabun büyüsü süresi uzun sürse de tesir süresi sona erdiğinde artık kişiler büyünün etkisi altından kurtularak normal hayatlarına geri dönerler. Bu büyünün yaklaşık olarak tesir süresi kişi üzerinde birkaç aydır. Bu tesir süresi bitmeye başladığında kişiler bu durumu zaten belli ederler. Artık çok daha az kavga etmeye başlayacaklar ve araları düzelmeye başlayacaktır. Böyle bir durumda mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanacaktır. Büyü yeniletildikten sonra kişiler gene kavga etmeye başlayacak ve araları açılacaktır. Sabun büyüsü ile sevenleri birbirinden ayırmak büyüsü tazelensin diye ekstra büyülerde yapılabilir. Genelde büyülerin kuvvetinin artması ve tesir sürelerinin uzaması için bağlayıcı büyüler yapılmaktadır. Bu bağlayıcı büyüler gene aşk büyülerindendir ve etkileri de çok fazladır. Bunun yanı sıra bir de büyücüye gittiğinizde büyünün tesirini kuvvetlendirmek için ayrılık büyüsü yazdırabilirsiniz. Ayrılık büyüsü ile de çiftin ayrılma süresini kısaltabilirsiniz. Bu muskanın gene sabun gibi çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün tesirini kişilerde görebilirsiniz.

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir