Sevenleri Birbirinden Ayırmak İçin Kader Değiştirme Büyüsü

Kader Büyüsü

Sevdiği kişiye ulaşamayanlar çiftleri birbirinden ayırmak için büyü yöntemini denemektedirler. Büyüleri kullanarak iki kişinin arasına rahatlıkla soğukluk sokabilirsiniz. Çift büyünün etkisi altına girdiğinde kısa sürede birbirlerine karşı olan tavırları anında değişecektir. Çift artık en ufak şeyleri birbirlerine problem eder hale gelirler ve kısa sürede birbirlerinden nefret edeceklerdir. Sevenleri birbirinden ayırmak için kader değiştirme büyüsü kişiler üzerinde bu şekilde etki etmeye başlar. Bu etkiler büyünün tesir süresi boyunca sürecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kadını ya da adamı sevgilisinden ayırarak kendinize aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Sevenleri Birbirinden Ayırmak İçin Kader Değiştirme Büyüsünün Yapılışı

Her büyünün yapılışı birbirinden çok farklıdır. Özellikle büyünün yapılışında kullanılan malzemelere göre büyünün etki etme şeklide değişecektir. Ayrılık büyülerinin yapılışı oldukça zordur, bu sebepten dolayı mutlaka büyüleri yaptırmak için medyuma gitmelisiniz, kendiniz bu tarz büyüleri yapmaya kalkmamalısınız. Kişi büyüyü yaparken tılsımlı sözcükleri yanlış ifade ettiğinde büyüyü kendi üzerine yapabilir ya da büyünün olumsuz özelliklerini kendi üzerine çekebilir. Medyuma gittiğinizde sevdiğiniz kişiye ait olan bir eşyanın üzerine ayrılık büyüsü yapılır. Kişi bu eşyayı kullandığı sürece büyünün etkisi altında olacaktır. Sevenleri birbirinden ayırmak için kader değiştirme büyüsü bu şekilde yapılır. Büyü yapıldıktan birkaç gün sonra büyünün tüm etkisi çifti saracaktır. Çift yaklaşık olarak birkaç hafta içerisinde birbirlerinden soğuyacak ve ayrılma kararı alacaklardır.

Ayırma Büyüsü Yapıldıktan Sonra Aşık Etme Büyüsü Yaptırmak

Çiftleri birbirinden ayırdıktan sonra mutlaka sevdiğiniz kişinin size bağlanması ve aşık olması için ekstra olarak büyü yaptırmanız gerekmektedir. Kişiye bağlama büyüsü ya da aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu şekilde kişi sevgilisini unutarak kısa sürede size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır. Özellikle aşk büyülerinin gücü çok kuvvetli olduğu için sevdiğiniz kişiye bu şekilde ulaşabilirsiniz. Bu büyülerin tesir sürelerine mutlaka çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Tesiri sona eren büyüler kesinlikle kişiler üzerindeki etkisini kaybeder. Bu etkinin sürmesini sağlamak için de büyüyü tekrarlatmanız şarttır. Tekrar aynı büyüyü yaptırmak için aynı medyuma gitmek sizin için daha iyi olacaktır. Büyü aynı şekilde aynı kişi tarafından yapıldığında aynı etkileri sürdürmeye devam edecektir. Medyum büyüyü mutlaka tesir süresi sona ermeden önce yenilemelidir. Eğer büyünün tesir süresi biter ise kişi ne olduğunu anlayacak ve eski hayatına geri döneceği için sizi terk edecektir. Büyüyü tesir süresi sona ermeden önce yeniletirseniz kişi büyünün etkisi altından çıkmadan sizi sevmeye devam edecektir. Sevenleri birbirinden ayırmak için kader değiştirme büyüsü bu şekilde yeniletildiğinde sevdiğiniz kişi ile mutlu birlikteliğinize devam edebilirsiniz.

Büyünün Etkisini Arttırmak İçin Muskaya Yazma Yöntemi

Büyülerin kuvvetini arttırmak için pek çok farklı yöntem vardır. Bu yöntemlerden biri de muskaya yazma yöntemidir. Büyüleri muskaya yazdığınızda üç harflilerden yardım almanız gerekir. Bu yüzden de büyü kuvvetlenir ve çok daha kısa bir süre içerisinde kişiler üzerine tesir eder. Sevenleri birbirinden ayırmak için kader değiştirme büyüsü muskaya yazıldığında mutlaka muskanın kişinin evinde iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir.  Büyülü muska üç harfliler kullanılarak yazıldığı için açıldığında musallat olma gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu tarz bir durumla karşılaşmamak için muska bulduğunuzda onu açmak yerine bir medyuma ya da hocaya götürmelisiniz ya da akan bir su içine okuyarak bırakmalısınız. Ancak bu şekilde üç harflilerin size musallat olmasını önleyebilirsiniz. Muskaya büyü yazma yöntemi kuvvetli bir yöntem olduğu için en çok tercih edilen yöntemdir.

About the author

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir